Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
6175 kez okundu
Giyim Mağazasında patlama!
Giyim Mağazasında patlama!
Karakoçan İlçesi’nde bir giyim mağazasında henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana geldi.
26 Ekim 2012 16:37

 Karakoçan İlçesi’nde bir giyim mağazasında henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana geldi. Patlamada, mağaza ve bitişiğindeki iş yeri ile caddede park halinde bulunan 3 araç hasar gördü.

Yeni Mahalle Fatih Caddesi'nde Şahin KARADOĞAN'a ait giyim mağazasının bodrum katında gece saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana geldi.

Patlamanın ardından iş yerinde çıkan yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü. Patlamada, KARADOĞAN'a ait iş yeri ile yan tarafındaki ayakkabı mağazasında ve caddede park halinde bulunan 3 araçta maddi hasar meydana geldi.

Mağaza sahibi KARADOĞAN, gazetecilere yaptığı açıklamada, gece saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle iş yerinde patlama meydana geldiğini belirterek, "İş yerimiz de yaklaşık 150 bin liralık hasar var. Alt katta bulunan çelik kasadan 3 bin lira ve 3 bin avro çalınmış. Patlamanın şiddetiyle dükkânda yangın meydana gelmiş ve bodrum katındaki duvar yıkılarak yan dükkâna zarar vermiş" dedi.

Görgü tanığı bir vatandaş ise patlama sesinin ardından giyim mağazasından bir kişinin panikle kaçtığını gördüğünü ve durumu hemen İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bildirdiğini söyledi.

Mağazadaki patlamanın nedeni araştırılıyor. Görgü tanığının ifadesine başvuran polis, patlamaya ilişkin geniş çaplı soruşturma başlattı.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
92 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
80 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
150 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
254 kez görüntülendi
M.ANALİZ FİNAL
112 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
335 kez izlendi
M.ANALİZ ALTIYAKA
500 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
476 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR