Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
"Huzur Çıkmazı"
Elazığ bu ay tiyatro dolu günler yaşıyor. 1. Tiyatro ve Turizm Festivali ile şenlenen sahneler 27-28 ve 29 Kasım’da da İzmir Devlet Tiyatrosu’nu ağırlayacak. Usta oyun yazarı Haldun TANER’in kaleme aldığı ‘Huzur Çıkmazı’ oyunu 3 gün boyunca sanatseverlerin beğenisine sunulacak.
26 Kasım 2012 16:10

Usta oyun yazarı Haldun TANER tarafından 1962 yılında kaleme alınan ‘Huzur Çıkmazı’ oyunu Elazığlı tiyatro severler için sahnelenecek.

Yönetmenliğini Rüçhan GÜREL’in üstlendiği oyun 27 – 28 – ve 29 Kasım 2012 tarihlerinde Elazığ Devlet Tiyatro Salonu’nda izleyicilerle buluşacak.
Mutlak iyiliğin kötülüklere yol açabileceğinin anlatıldığı oyunda, Levent ULUKENT, Gülay TOPRAK, Mete AYHAN, Sabiha SONKAN, Alptekin ERTÜRK, Çağatay ÖZÇELİK ile Murat ALTAN rol alacak.

Huzur Çıkmazı oyununda bir lise öğretmeni olan Memnun Bey’in, ikinci eşi Zennube’ye karşı olan yoğun sevgisi anlatılıyor. Oyunda, Memnun Bey, bu sevgisinin kadını bunalttığını, hatta kendisinden uzaklaştırdığını fark edemiyor. Gittikçe sinirleri bozulan genç ve güzel kadın, tedavi olmak için başvurduğu doktora yakınlık duymaya başlar, doktor ile Zennube’nin ilişkileri gelişir. Memnun Bey’in hiçbir şeyin farkına varmaması, Zennube’yi daha da rahatsız eder ve onu öldürmeye karar verir; ancak bardağına koyduğu zehri yanlışlıkla kendisi içince hastaneye kaldırılır.

Oyunun geri kalanını merak ediyorsanız, 27,28 ve 29 Kasım tarihlerinde saat 20.00’de sahnelenecek olan oyuna gidebilir, tiyatro oyununu canlı olarak izleme imkânı bulabilirsiniz.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-BALIKESİR
577 kez görüntülendi
ALTINORDU-ELAZIĞ
581 kez görüntülendi
ELAZIĞ-G.ANTEP
930 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
786 kez görüntülendi
KARAKOÇAN
362 kez izlendi
WINDY HILL'DE RAMAZAN
583 kez izlendi
İBRAHİM TAŞEL
592 kez izlendi
M.ANALİZ BU HAFTA
919 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR