Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
7736 kez okundu
Fettah CAN Elazığ konseri
Fettah CAN Elazığ konseri
Sanatçı Fettah CAN, dün akşam düzenlenen konserde, Elazığlı sevenleriyle buluştu. Yakup Yakup Kılıç Spor Salonu’nu dolduran Fettah CAN hayranları konserde doyasıya eğlendi.
09 Aralık 2012 18:21

Geniş ve sadık bir hayran kitlesine sahip olan Fettah CAN, Yakup Kılıç Spor Salonu’nda düzenlenen konserle Elazığlı sevenlerine neşeli dakikalar yaşattı. Fettah CAN hayranları, günler öncesinden alınan biletlerle konserin düzenlendiği Yakup Kılıç Spor Salonu önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Elazığ’a ilk kez gelen Sanatçı Fettah Can, Elazığ’la ilgili izlenimlerini aktardı.

Besteci ve söz yazarı kimliği ile müzik sektörünün en çok aranan isimlerinden biri olan Fettah CAN, birçok sanatçıya verdiği söz ve bestelerle de müzik severlerin hafızalarına uzun yıllar unutulamayacak şarkılar kazandırdı. Türkiye’nin farklı bölge ve mekânlarında yaklaşık 15 yıldır sahne çalışmaları yapan sanatçı, ‘Aklımda Kalanlar’ albümünde bulunan parçaları seslendirerek Elazığlı dinleyenlere güzel bir akşam yaşattı.

Fettah CAN, konser sonrasında imza gününe katıldı. Vodafone tarafından organize edilen programda sanatçı, 'Aklımda kalanlar' albümünü sevenleri için imzaladı.

Konser ve imza günün keyifli geçtiğini söyleyen Fettah CAN, en yakın zamanda tekrar Elazığ’a geleceğinin müjdesini verdi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ÜMRANİYE-ELAZIĞ
150 kez görüntülendi
ELAZIĞ-RİZE
409 kez görüntülendi
GİRESUN-ELAZIĞ
428 kez görüntülendi
ELAZIĞ-BALIKESİR
365 kez görüntülendi
TELEFİNAL-Ç.RİZE
328 kez izlendi
ELAZIĞ 3-1 Ç.RİZE
453 kez izlendi
GİRESUN 0-0 ELAZIĞ
422 kez izlendi
ELAZIĞSPOR AÇIKLAMA
540 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR