Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
6731 kez okundu
Hedef; 101 akülü sandalye
Hedef; 101 akülü sandalye
3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde startı verilen 101 akülü sandalye projesi hakkında Sanatçı Abdullah ŞEKEROĞLU ile konuştuk. Bir gün haberleri izledikten sonra projeye karar veren ŞEKEROĞLU engellilerin ihtiyaçlarını karşılamak için Elazığ’da dahil olmak üzere 5 il dolaşacak.
15 Aralık 2012 17:53

Elazığlı Sanatçı Abdullah ŞEKEROĞLU, haberlerde izlediği tekerlekli sandalye teslim töreninin ardından bir karar aldı. ŞEKERDOĞLU, bir proje başlatarak Elazığ’da yaşayan engellilerin akülü sandalye ihtiyacına daha köklü bir çözüm bulmak istedi.

Elden para toplamanın yanlış anlaşılmaları beraberinde getirmesinden endişe eden Sanatçı ŞEKEROĞLU, Elazığ Valisi Muammer EROL ile görüşecek projesini anlattı. Vali EROL’un da çok hoşuna giden projenin Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Elazığ Şubesi’nin de katılımıyla yürütülmesine karar verildi. Prosedürleri biraz zaman alan projenin startı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde verildi.

3 Aralık’ta düzenlenen yürüyüşte Elazığ Belediye Başkanı Süleyman SELMANOĞLU’na da projeden bahseden ŞEKEROĞLU, proje kapsamında sadece Elazığ’ı değil Ankara, İzmir, İstanbul ve Bursa’yı da İl Özel İdaresi tarafından temin edilen otobüsle gezecek.

101 akülü sandalyenin toplanması hedeflenen proje sonunda ise 23 Nisan tarihinde Atatürk Stadyumu’nda şölen düzenlenecek. Projeye destek veren iş adamları isterlerse şirketlerinin logosunu otobüs üzerine giydirilerek kendi reklamını yapmasına da izin verilecek.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ALTINORDU-ELAZIĞ
32 kez görüntülendi
İSTANBUL-ELAZIĞ
328 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ERZURUM
344 kez görüntülendi
ADANA-ELAZIĞ
518 kez görüntülendi
DETAY HABER KARNE
234 kez izlendi
M.ANALİZ SALIBABA
236 kez izlendi
TELEFİNAL
157 kez izlendi
M.ANALİZ ANIT
385 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR