Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
6864 kez okundu
Bir fotoğraf karesiyle başladı her şey
Bir fotoğraf karesiyle başladı her şey
Elazığ Fotoğraf Amatörleri Derneği tarafından yürütülen ‘Bir Fotoğraf Karesiyle Başladı Her şey’ projesi lise öğrencilerine fotoğraf sanatının inceliklerini öğretiyor. Proje kapsamında öğrencilere ücretsiz olarak eğitimler veriliyor.
17 Aralık 2012 19:20

Elazığ Fotoğraf Amatörleri Derneği tarafından yürütülen "Bir Fotoğraf Karesiyle Başladı Herşey" adlı SODES Projesi ile lise öğrencilerine Temel Fotoğraf Teknikleri eğitimi veriliyor. Dernek proje sayesinde toplumda pozitif değişim yaratmayı ve gençlerin yalnızca eğitim hayatında yer alan bireyler değil, aynı zamanda sosyal faaliyet sürdüren insanlar olmalarına katkı sağlamayı hedefliyor.

Projenin ortakları arasında Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün de yer aldığını belirten Elazığ Fotoğraf Amatörleri Derneği Başkanı Oğuz TANYILDIZI, dernek olarak bu güne kadar Elazığ’da fotoğraf sanatı adına güzel çalışmalar yürüttüklerini, 2 farklı dönemde Fırat Kalkınma Ajansı destekli Temel Fotoğraf Teknikleri ve İleri Düzey Fotoğraf Teknikleri Eğitimlerine imza attıklarını, ardından özel bir hastane ile ortaklaşa ‘Hoşgeldin Bebek’ başlıklı bir Fotoğraf Sergisi düzenlediklerini hatırlatarak derneğin sosyal faaliyetlere önem verdiğini vurguladı.

TANYILDIZI, derneğin Yönetim Kurulunda yer alan proje ekibinin yeni bir proje fikri geliştirdiğini ve çocuklara fotoğraf eğitimi vermek üzere çalışmalara başladığını ifade etti. Proje kapsamında toplamda 60 gencin fotoğraf eğitimi alacağını belirten TANYILDIZI, Proje ortakları olan Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile görüşerek okullarda başarılı olan ve fotoğraf eğitimine gönüllü olarak katılmak isteyen ihtiyaç sahibi gençlerin tespit edilmesini talep ettiklerini kaydetti. Kurslar hakkında bilgi veren TANYILDIZI, kursların 2 dönem halinde yapılacağını, toplamda her kurs döneminde 30 öğrencinin eğitim alacağını ve Şubat ayı sonunda projenin tamamlanacağını belirtti.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ALTINORDU-ELAZIĞ
32 kez görüntülendi
İSTANBUL-ELAZIĞ
328 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ERZURUM
344 kez görüntülendi
ADANA-ELAZIĞ
518 kez görüntülendi
DETAY HABER KARNE
234 kez izlendi
M.ANALİZ SALIBABA
236 kez izlendi
TELEFİNAL
157 kez izlendi
M.ANALİZ ANIT
385 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR