Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
6582 kez okundu
Bir fotoğraf karesiyle başladı her şey
Bir fotoğraf karesiyle başladı her şey
Elazığ Fotoğraf Amatörleri Derneği tarafından yürütülen ‘Bir Fotoğraf Karesiyle Başladı Her şey’ projesi lise öğrencilerine fotoğraf sanatının inceliklerini öğretiyor. Proje kapsamında öğrencilere ücretsiz olarak eğitimler veriliyor.
17 Aralık 2012 19:20

Elazığ Fotoğraf Amatörleri Derneği tarafından yürütülen "Bir Fotoğraf Karesiyle Başladı Herşey" adlı SODES Projesi ile lise öğrencilerine Temel Fotoğraf Teknikleri eğitimi veriliyor. Dernek proje sayesinde toplumda pozitif değişim yaratmayı ve gençlerin yalnızca eğitim hayatında yer alan bireyler değil, aynı zamanda sosyal faaliyet sürdüren insanlar olmalarına katkı sağlamayı hedefliyor.

Projenin ortakları arasında Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün de yer aldığını belirten Elazığ Fotoğraf Amatörleri Derneği Başkanı Oğuz TANYILDIZI, dernek olarak bu güne kadar Elazığ’da fotoğraf sanatı adına güzel çalışmalar yürüttüklerini, 2 farklı dönemde Fırat Kalkınma Ajansı destekli Temel Fotoğraf Teknikleri ve İleri Düzey Fotoğraf Teknikleri Eğitimlerine imza attıklarını, ardından özel bir hastane ile ortaklaşa ‘Hoşgeldin Bebek’ başlıklı bir Fotoğraf Sergisi düzenlediklerini hatırlatarak derneğin sosyal faaliyetlere önem verdiğini vurguladı.

TANYILDIZI, derneğin Yönetim Kurulunda yer alan proje ekibinin yeni bir proje fikri geliştirdiğini ve çocuklara fotoğraf eğitimi vermek üzere çalışmalara başladığını ifade etti. Proje kapsamında toplamda 60 gencin fotoğraf eğitimi alacağını belirten TANYILDIZI, Proje ortakları olan Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile görüşerek okullarda başarılı olan ve fotoğraf eğitimine gönüllü olarak katılmak isteyen ihtiyaç sahibi gençlerin tespit edilmesini talep ettiklerini kaydetti. Kurslar hakkında bilgi veren TANYILDIZI, kursların 2 dönem halinde yapılacağını, toplamda her kurs döneminde 30 öğrencinin eğitim alacağını ve Şubat ayı sonunda projenin tamamlanacağını belirtti.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ÜMRANİYE-ELAZIĞ
150 kez görüntülendi
ELAZIĞ-RİZE
409 kez görüntülendi
GİRESUN-ELAZIĞ
428 kez görüntülendi
ELAZIĞ-BALIKESİR
365 kez görüntülendi
TELEFİNAL-Ç.RİZE
328 kez izlendi
ELAZIĞ 3-1 Ç.RİZE
453 kez izlendi
GİRESUN 0-0 ELAZIĞ
422 kez izlendi
ELAZIĞSPOR AÇIKLAMA
540 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR