Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
ELKUTLU Yâd Edildi
ELKUTLU Yâd Edildi
Bestekâr Rakım ELKUTLU'nun eserleri dün gece düzenlenen konserde yankılandı. Elazığ Devlet Klasik Türk Müziği Korosu 2012 yılının son konserinde yine sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.
29 Aralık 2012 19:19

Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Elazığ Devlet Klasik Türk Müziği korosu 2012 yılının son konserinde sanatseverlere unutulmaz anlar yaşattı. Devlet Korosu Konser Salonu'nda gerçekleştirilen konsere Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Musa ÇATAL, Belediye Başkanı Süleyman SELMANOĞLU ile çok sayıda davetli katıldı.

Aralık ayı periyodik konserinde Bestekâr Rakım ELKUTLU’nun besteleri yer aldı. Elazığ Devlet Klasik Türk Müziği Koro şefi Funda KOVA, Aralık ayı konserinden sonra hazırlayacakları konserde, Zeki MÜREN bestelerine yer vereceklerini söyledi.

2 bölümden oluşan konserin bilinci bölümünde Serpil HAMEDİ, Dilek Sıla BAĞDATLI ile Faruk ŞEKER sahne aldı. Konserin ikinci bölümünde ise bestekâr Rakım ELKUTLU'NUN eserlerine yer verildi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-BALIKESİR
577 kez görüntülendi
ALTINORDU-ELAZIĞ
581 kez görüntülendi
ELAZIĞ-G.ANTEP
930 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
786 kez görüntülendi
KARAKOÇAN
362 kez izlendi
WINDY HILL'DE RAMAZAN
583 kez izlendi
İBRAHİM TAŞEL
592 kez izlendi
M.ANALİZ BU HAFTA
919 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR