Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
7004 kez okundu
LÖSEV Ailesi destek istiyor
LÖSEV Ailesi destek istiyor
Küçük yaşta yaşam için mücadele veren Lösemili çocukların anneleri bugün kameralar karşısına geçerek seslerini duyurmaya çalıştı. Çocukları Fırat Üniversitesi Hastanesi’nden tedavi gören anneler hem oda hem de cihaz eksiği nedeniyle yaşadıkları sıkıntıları dile getirdiler.
09 Ocak 2013 18:43

Küçücük bedenleri lösemiyle savaşan çocukların anneleri ise imkânsızlıklarla boğuşuyor. Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde birçok konudan şikâyetçi olan anneler seslerini duyurabilmek adına kameralar karşısına geçti.

İlaç bulmakta zorlanan anneler, hastanede yatacak yatak bulamamaktan şikâyet ediyor. Hematoloji bölümünün ayrı olmasını talep eden anneler, çocuklarının bulunduğu odada enfeksiyon yayma riski taşıyan çocukların tedavisinin de yapıldığını belirtiyor.

Zor bir hayat mücadelesi veren annelerin istekleri yine çocukları için… Fedakar anneler lösemi mücadelesi veren çocukları için Milletvekilleri, Sağlık Bakanı ve Başbakan’a seslenerek yardım istedi.

Lösev Elazığ İl Temsilcisi Ayşe KAVAK da Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde hem oda hem de cihaz eksiği olduğunu belirterek çocukların tedavisinin olumsuz etkilendiğini söyledi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
GİRESUN-ELAZIĞ
26 kez görüntülendi
ELAZIĞ-BALIKESİR
114 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
200 kez görüntülendi
ELAZIĞ-A.GÜCÜ
500 kez görüntülendi
GİRESUN 0-0 ELAZIĞ
30 kez izlendi
ELAZIĞSPOR AÇIKLAMA
180 kez izlendi
ESİB VE ÇİMENTO
198 kez izlendi
ELAZIĞ 2-2 BALIKESİR
197 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR