Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
7459 kez okundu
Belediye'den eğitime katkı
Belediye'den eğitime katkı
Elazığ Belediyesi eğitime destek olmaya devam ediyor. Yeni açılan TOKİ Fırat İlkokulu’nun öğretmenler odası, Elazığ Ticaret Meslek Lisesi'nin ise spor salonu ve müdür odasının yapımı Elazığ Belediyesi'nin desteği ile yapıldı.
29 Ocak 2013 18:57

Elazığ Belediyesi yeni açılan TOKİ Fırat İlkokulu’nun öğretmenler odası, Ticaret Meslek Lisesi’nin ise spor salonu ve okul idare odasının yenilenmesi için yardımda bulundu. Çayda Çıra Mahallesi’nde yer alan TOKİ Fırat İlköğretim Okulu Öğretmenler Odası açılışına Elazığ Valisi Muammer EROL, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman SELMANOĞLU, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim BOZKURT, Okul aile birliği üyeleri ve öğretmenler katıldı.

Açılışta konuşan TOKİ Fırat İlkokulu Müdürü Turgay ABA, yapılan öğretmen odasının, öğretmenlere güzel bir çalışma imkânı sunduğunu belirtti.

Elazığ Valisi Muammer EROL ise, Elazığ Belediyesi’nin eğitim kurumlarına destek olmasını takdire şayan bir hareket olarak değerlendirdi.

Eğitime destek olma noktasında Elazığ Belediyesi’nin tüm imkanlarını seferber ettiklerini kaydeden Belediye Başkanı Süleyman SELMANOĞLU, desteklerinin süreceğini kaydetti.

TOKİ Fırat İlkokulu’ndaki program, Elazığ Valisi Muammer EROL ve Belediye Başkanı Süleyman SELMANOĞLU’na plaket takdimiyle son buldu.

Elazığ Valisi Muammer EROL, Belediye Başkanı Süleyman SELMANOĞLU ve beraberindeki heyet daha sonra Elazığ Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yenilenen spor salonu ve okul müdürü odası yenilenen Elazığ Ticaret Meslek Lisesi’nde incelemelerde bulundu.

Okul Müdürü Mesut AKSAN yaptığı değerlendirme Belediye Başkanı Süleyman SELMANOĞLU’nun ekonomik anlamda sıkıntı yaşadıkları dönemde kendilerine destek olduğunu belirtti.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
56 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
98 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
147 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
280 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
128 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
197 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
247 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
456 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR