Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
8761 kez okundu
Elazığ'da tabletli eğitim başladı
Elazığ'da tabletli eğitim başladı
Fatih Projesi kapsamında Elazığ'da öğrencilere tablet bilgisayar dağıtımına başlandı. Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi'ndeki 148 öğrenci, tablet bilgisayarlarını Vali Muammer EROL ve Milli Eğitim Müdürü Aziz YENİYOL’un elinden aldı.
12 Şubat 2013 13:17

 

Elazığ'da Milli Eğitim Bakanlığı'nın gönderdiği tablet bilgisayar dağıtımına Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi'nde başlandı. Gönderilen bilgisayarlar sınıflarda bulunan akıllı tahtalarla da uyumlu olacak.

 

Vali Muammer EROL ve İl Milli Eğitim Müdürü Aziz YENİYOL’un katıldığı törende, Okul Müdürü Rüstem AKGÜN, gönderilen 148 bilgisayarın okuldaki 9'uncu sınıf öğrencilerine dağıtılacağını, proje kapsamında 39 öğretmene de tablet bilgisayar gönderildiğini söyledi.

Milli Eğitim Müdürü Aziz YENİYOL, bir takvim içerisinde bütün okullarda dağıtımlarının yapılacağını belirtirken, öğrencilerden bilgisayarları dersleri için en faydalı biçimde kullanmalarını beklediklerini kaydetti.

Tablet bilgisayarın öğrencilere eğitim açısından çok önemli destek sağlayacağını ifade eden Vali Muammer EROL ise, bilgisayarların bir eğlence aracı olmadığını, öğrencilere çağın gerektirdiği bilgiye en kısa zamanda ve kolayca ulaşmalarını sağlayacağını ifade ederek hayırlı olması temennisinde bulundu.

Konuşmaların ardından 148 tablet Vali Muammer EROL ve Milli Eğitim Müdürü Aziz YENİYOL tarafından Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi 9'unu sınıf öğrencilerine dağıtıldı.

 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
56 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
98 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
147 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
280 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
128 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
197 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
247 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
456 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR