Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
5948 kez okundu
FÜ, Üniversiteler Fuarı'na katıldı
FÜ, Üniversiteler Fuarı'na katıldı
Fırat Üniversitesi, Final Okulları tarafından İstanbul Güneşli'de düzenlenen 3. Üniversiteler Fuarı'na katıldı.
19 Şubat 2013 14:54

Fırat Üniversitesi, Final Okulları tarafından İstanbul Güneşli'de düzenlenen 3. Üniversiteler Fuarı'na katıldı.

Türkiye'den 112 üniversitenin ve yurtdışındaki üniversitelerin temsilcilerinin katıldığı fuarı, yaklaşık 5 bin kişi ziyaret etti. Fuarda, Fırat Üniversitesi'nin standı ve kampanyası çok yoğun ilgi gördü.

Kaliteli ve doğru eğitim imkânlarını araştıran öğrenci ve velilere, yurtiçi ve yurt dışında, birçok eğitim olanaklarını araştırma avantajı sağlayan fuarda, Fırat Üniversitesi'nin fakülte ve bölümleri ile fiziki ve sosyal altyapısı hakkında çeşitli bilgiler verildi.

Fuarda, Fırat Üniversitesi Tanıtım, Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi tarafından hazırlanan tanıtım materyalleri, standı ziyaret eden öğrencilere ve davetlilere hediye edildi.

Tanıtım Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. İlhan Oğuz AKDEMİR, İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Tamer KavuRan ile beraberinde Yüksek lisans ve lisans öğrencilerinden oluşan bir heyet tarafından temsil edildi.

Fuarda, standı ziyaret eden Final Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim TAŞEL ise "Fırat Üniversitesi'nin bilimsel yükselişinin fuarda öne çıkarılmasının doğru bir yaklaşım olduğunu belirtti. TAŞEL, Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ'a iletilmek üzere hediye takdim etti.

İlhan Oğuz AKDEMİR, "Fırat Üniversitesi'ni, bölümlerinin taban puanları ve tercih sıralaması yerine, imkanlarının, bilimsel skorlarının ve diplomasının gücünün anlatıldığı yeni bir paradigma ile tanıtmaya çalıştık." şeklinde konuştu.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
55 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
97 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
146 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
278 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
124 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
197 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
247 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
455 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR