Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
"Her işin başı sağlık"
Baskil Kaymakamlığı tarafından başlatılan "Her işin başı sağlık" projesi ile ilçede yaşayan 34 bayan kanser taramasından geçirildi. Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Veysel DOĞANAY hem proje hakkında bilgi verdi hem de kanserde erken teşhisin önemini vurguladı.
21 Şubat 2013 18:37

Baskil Kaymakamlığı tarafından başlatılan "Her işin başı sağlık" projesi ile ilçede yaşayan 34 bayan vatandaşa Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğü Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi Birimi’nde sağlık kontrolünden geçirildi. Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Veysel DOĞANAY yaptığı açıklamada “ vatandaşların sağlığı için yapılan organizasyonların son derece önemli olduğunu belirtti.

DOĞANAY, kısa adı KETEM olan birime gelen vatandaşların kadın kanserleri yönünden genel muayeneleri, smer testleri ile meme muayenesi, rahim kanseri ve yumurtalık kanseri yönünden muayenelerinin yapıldığını ifade ederken kanserde erken teşhisin önemine de değindi.

DOĞANAY, “ Halk Sağlığı Müdürlüğü olarak halkın sağlığı için yapılacak olan tüm etkinlik ve faaliyetlerde yer almayı ve her türlü hizmeti sunmayı amaçlamadıklarını ifade ederek, daha önce de değişik kurumlar tarafından teklif edilen kanser tarama programlarının yapıldığını vurguladı.
 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-BALIKESİR
958 kez görüntülendi
ALTINORDU-ELAZIĞ
821 kez görüntülendi
ELAZIĞ-G.ANTEP
1282 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
1159 kez görüntülendi
İBRAHİM TAŞEL
162 kez izlendi
SON DURUM
425 kez izlendi
SON KONGRE
333 kez izlendi
EĞİTİM VE YAŞAM
488 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR