Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
5844 kez okundu
"Her işin başı sağlık"
Baskil Kaymakamlığı tarafından başlatılan "Her işin başı sağlık" projesi ile ilçede yaşayan 34 bayan kanser taramasından geçirildi. Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Veysel DOĞANAY hem proje hakkında bilgi verdi hem de kanserde erken teşhisin önemini vurguladı.
21 Şubat 2013 18:37

Baskil Kaymakamlığı tarafından başlatılan "Her işin başı sağlık" projesi ile ilçede yaşayan 34 bayan vatandaşa Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğü Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi Birimi’nde sağlık kontrolünden geçirildi. Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Veysel DOĞANAY yaptığı açıklamada “ vatandaşların sağlığı için yapılan organizasyonların son derece önemli olduğunu belirtti.

DOĞANAY, kısa adı KETEM olan birime gelen vatandaşların kadın kanserleri yönünden genel muayeneleri, smer testleri ile meme muayenesi, rahim kanseri ve yumurtalık kanseri yönünden muayenelerinin yapıldığını ifade ederken kanserde erken teşhisin önemine de değindi.

DOĞANAY, “ Halk Sağlığı Müdürlüğü olarak halkın sağlığı için yapılacak olan tüm etkinlik ve faaliyetlerde yer almayı ve her türlü hizmeti sunmayı amaçlamadıklarını ifade ederek, daha önce de değişik kurumlar tarafından teklif edilen kanser tarama programlarının yapıldığını vurguladı.
 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
MANİSA-ELAZIĞ
32 kez görüntülendi
ELAZIĞ - G. ANTEP
163 kez görüntülendi
GAZİŞEHİR-ELAZIĞ
278 kez görüntülendi
ELAZIĞ-SAMSUN
404 kez görüntülendi
M.ANALİZ 'AKSA'
87 kez izlendi
DETAY HABER FHGC
68 kez izlendi
TELEFİNAL 14 KASIM
102 kez izlendi
M.ANALİZ MİNARE
237 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR