Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
7215 kez okundu
Yeşilçam film müzikleri yankılandı
Yeşilçam film müzikleri yankılandı
Solist konserlerine devam eden Elazığ Devlet Klasik Türk Müziği korosu, "Yeşilçam Film Müzikleri ve Tango Konseri" düzenledi. Konserde, Leyla AYHAN ile Emrah UYSAL sahne aldı.
02 Mart 2013 19:06

Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Elazığ Devlet Klasik Türk Müziği korosu tarafından periyodik olarak düzenlenen solist konserleri devam ediyor. 6. solist konserinde farklı bir konseptle sanatseverlerin karşısına çıkan koro ‘Yeşilçam Film Müzikleri ve Tango Konseri’ düzenledi. Konserde koro solistleri Leyla AYHAN ile Emrah UYSAL sahne aldı.

Elazığ Valisi Muammer EROL, AK Parti Elazığ Milletvekili Şuay ALPAY ve F.Ü. Rektörü Kutbeddin DEMİRDAĞ da konseri dinlemeye gelenler arasındaydı.

Konserde bir değerlendirme yapan solist Leyla AYHAN, Yeşilçam Film Müzikleri ve Tango Konserinin ilk solisti olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Solist Leyla AYHAN ile Emrah UYSAL’ın seslendirdiği eserler Devlet Korosu Konser Salonu’nu dolduran müzikseverler tarafından beğeniyle dinlendi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
MANİSA-ELAZIĞ
32 kez görüntülendi
ELAZIĞ - G. ANTEP
163 kez görüntülendi
GAZİŞEHİR-ELAZIĞ
278 kez görüntülendi
ELAZIĞ-SAMSUN
404 kez görüntülendi
M.ANALİZ 'AKSA'
87 kez izlendi
DETAY HABER FHGC
68 kez izlendi
TELEFİNAL 14 KASIM
102 kez izlendi
M.ANALİZ MİNARE
237 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR