Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
5208 kez okundu
"AKP Yolsuzluk yaptı, yardımcısı MHP oldu"
Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan Sürsürü Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
24 Mart 2014 19:43

  Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan Sürsürü Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaretin ardından konuşan Haluk Arslan, gittikleri her mahallede çok büyük ilgi gördüklerini söyledi, bu coşkunun 30 Mart sabahı Saadet’in müjdecisi olduğunu söyledi.

Makam, koltuk hırsıyla parti parti gezerek belediye başkanlığına aday olanlar başkanlık görevini yapamazlar diyen Arslan, Siyaset aldatmayla, laf kalabalığıyla olmaz diyerek sözlerini şöyle sürdürdü.
 
“Öyle bir hava estiriliyor ki İstiklal Savaşı oluyor diyorlar. Geçen seçim ‘Ergenekon var içeri atıyoruz’ deyip oy istediler o zaman da İstiklal Savaşı diyorlardı şimdi dışarı salıyor yine oy istiyor, yine istiklal savaşı var diyorlar. İnanın öyle bir şey yok. Olacak şey şu; şehrinize başkan seçiyorsunuz. Elazığ’ın haline bir bakın. Temizlik yok, çalışma yok. Abdullahpaşa’da eski yerleşim yerleri daha iyi... Yeni yerleşim yerlerinin yolu yok. Belediye kontrolü kaybetmiş.
 
SU PARASINDA %50 İNDİRİM
“Diğer zihniyetler ne yapar? Önce mevcut parayı yolsuzlukla iç ederler. Sonra borçlanırlar... Ödeyemeyince ellerindeki mülkleri satar, sonra da borçları halka yük yüklerler, hizmetlere zam yaparlar. Bakın söz veriyoruz göreve geldiğimiz gün su parasında yüzde elli indirim yapacağız. Biz belediyeciliğimizde imar alanları oluşturacağız. Belediyeye kaynak paketleri oluşturacağız. 3 projeyle Elazığ’ın önü açılabilir” sözleriyle konuşmasını sürdürdü.
 
AKP YOLSUZLUK YAPTI YARDIMCISI MHP OLDU
5 yıldır Elazığ’ı iktidarın yönetttiğini söyleyen Arslan yapılanları Elazığ halkının gördüğünü söyledi. Belediye çalışanları ve başkanın ceza yediğini ifade eden Arslan “normal şartlarda bunların Elazığ’dan oy istemeye yüzü olmaz” dedi. “Bunlar bu işi yaparken yardım edenler kimdi? Diğer, AKP’yi değil bizi seçin diyenler...” dedi. 
 
ÖNCE BÖLGE HASTANESİ DEDİLER SAĞLIK OCAĞI YAPSALAR ŞÜKEREDECEĞİZ
İktidar belediyesi olmakla şehrin alacağın payın fark etmeyeceğini ifade eden Arslan, belediye iktidardansa usulsüzlüklerin üstünün örtüleceğini söyledi. Yatırımcıların Elazığ’a geldiğini, gezip belediyeyi görünce geri gittiğini belirten Arslan, yılan hikâyesine dönen hastane için de halkı bilgilendirdi. 
 
ALINACAK DEDİKLERİ 250 İŞÇİ PARASINI ÖDEMEDİKLERİ PÜREMANET STATÜSÜNDE OLACAK
Önce bölge hastanesi olacağının söylendiğini, sonra şehir hastanesine dönüştüğünü, başbakanın Elazığ’da söylediğine göre küçülerek devlet hastanesine dönüştüğünü belirterek “öğrendik ki sağlık ocağı olsa iyi” diyerek salondakilerden yoğun akış aldı. Belediyeye sürekli personel alındığını ifade eden Arslan 250 işçi alınacak diye vekillerin oy istediğini, edindikleri bilgilere göre alınacak işçilerin geçici işçi olduğunu ve oy amaçlı olduğunu ifade etti. Pür emanetlerin halinin ise herkesin malumu olduğunu belirtti.
 
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
56 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
98 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
147 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
280 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
128 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
197 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
247 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
456 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR