Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
5204 kez okundu
Çoban: “Engelsiz bir Elazığ olacak”
Çoban: “Engelsiz bir Elazığ olacak”
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
25 Mart 2014 16:25

  Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
                Çoban, bu bağlamda Bakır Madenliler Derneği ve Altı Nokta Körler Derneği’ni ziyaret ederek yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelirken, daha sonra ise Kapalı Çarşı esnafını ziyaret ederek, esnafların sıkıntılarını dinledi.
                İlk olarak Bakır Madenliler Derneği’ni ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, burada yaptığı değerlendirmede sivil toplum Kuruluşlarına çok büyük önem verdiklerini ve 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde göreve gelmeleri durumunda, Elazığ Belediyesi olarak Sivil Toplum Kuruluşlarının daha iyi işletilmesi ile ilgili çalışmalar yapacaklarını söyledi.
                Bakır Madenliler Dernek Başkanı Yaşar Altundal ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yerel seçimler arifesinde Doç.Dr. Bilal Çoban’a başarılar diledi.
                Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, daha sonra ise Altı Nokta Körler Derneği’ni ziyaret etti.
                Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Altı Nokta Körler Derneği Başkanı Refik Temiz, köy diye tabir edilen yerlerin şehir, Elazığ’ın ise köy haline döndüğü ve bu durumun içler acısı olduğu kaydederek, Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban’a başarılar diledi.
                Doç.Dr. Bilal Çoban ise değerlendirmesinde, Yeniden Elazığ parolası ile yola çıktıklarını ve toplam 400 proje hazırladıklarını kaydederken, bu projeler arasında engelliler için de çok önemli çalışmalar bulunduğunu ve “Engelsiz bir Elazığ” oluşturacaklarını söyledi.
                Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Bilal Çoban, günün son durağında ise Kapalı Çarşı esnafını ziyaret etti. Esnafların sıkıntılarını dinleyen Çoban, esnaflardan destek isteyerek göreve gelmeleri halinde yaşanan tüm sıkıntıları çözeceklerini belirtti.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
MANİSA-ELAZIĞ
104 kez görüntülendi
ELAZIĞ - G. ANTEP
205 kez görüntülendi
GAZİŞEHİR-ELAZIĞ
320 kez görüntülendi
ELAZIĞ-SAMSUN
456 kez görüntülendi
TELEFİNAL MANİSA
97 kez izlendi
M.ANALİZ BU HAFTA
83 kez izlendi
M.ANALİZ 'AKSA'
210 kez izlendi
DETAY HABER FHGC
127 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR