Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
5366 kez okundu
“Türkiye’de öfke ve kin siyaseti hâkim”
“Türkiye’de öfke ve kin siyaseti hâkim”
Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan beraberin de ki partililerden oluşan heyet ile Kapalı Çarşı Esnafını Ziyaret Etti.
25 Mart 2014 16:31

  Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan beraberin de ki partililerden oluşan heyet ile Kapalı Çarşı Esnafını Ziyaret Etti.

Ziyarette Çarşının içinde ve dışında bulunan esnafları sırasıyla ziyaret eden Arslan, destek ve dua isteğini yineledi.

Ziyaretlerinin Ardından konuşan Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan, Seçime az bir süre kaldığını ve çalışmalarının yoğun bir tempo ile devam ettiğini ifade etti.

“Her seçim önemlidir. Ancak bu seçim tarihi bir seçimdir.” değerlendirmesinde bulunan Arslan “İnşallah bu seçimlerde, Milli Görüş kadroları Mahalli İdarelerde yönetimi yeniden devralarak, milletimizi özlediği hizmetlere kavuşturacak. Merhum hocamızın ifadesiyle, bir adamın iş tutuşu, besmele çekişinden belli olur. İnşallah 30 Mart seçimlerinin sabahı öyle bir besmele çekeceğiz ki; bırakın Elazığ’ı, bırakın Türkiye’yi, dünya etkilenecek. Şundan emin olunuz, nasıl altıyüz yıl önce İstanbul’un fethi, Adil Bir Dünya’nın başlangıcı olmuşsa, 30 Mart seçimlerinde, inşallah Elazığ için yeni bir başlangıç olacak.” dedi.

Ülkenin gerilime ve gerginliğe çekilerek, Genel seçim havası oluşturulmak istendiğini belirten Arslan, Başbakan değil Belediye Başkanı seçiyoruz, Başbakana değil Elazığ’ı yönetecek adaya oy veriyoruz. Ve soruyorum sizlere, AKP Belediyesi 5 sene boyunca Elazığ’a ne fayda sağladı. İktidar Partisinin belediyelerine sağladığı tek avantaj, belediyesinin borçlanmasını kolaylaştırmaktır” dedi.

Arslan daha sonra,  Her seçimde milletimizi yönlendirmek için bir takım suni olaylar ihdas ediliyor. Bu seçimin birinci olayı, 17 Aralıkta başlayan yolsuzluk skandalı ve paralel devlet kavgasıdır. Öncelikle ifade edelim ki, bu kavga ahlaki bir kavga değil. Maalesef şu anda ülkede öfke siyaseti hâkim. Kin siyaseti hâkim. Kaset siyaseti hakim. Kavga, güç gösterisi üzerinden yürüyor” diyerek ülkedeki siyasi gerginliğe değindi.

Arslan, “Sen öyle yaparsan ben de böyle yaparım’ diyerek siyaset yapıldığını da sözlerine ekleyerek, şunları söyledi:  “Bu kavganın galibi olmaz. Ama bu kavganın kaybedeni çok olur. Millet kaybediyor, ülke kaybediyor. Kardeşliğimiz kaybediyor. Nitekim Dolar, Cumhuriyet tarihinin zirvesini yapmış, faiz üçe katlanmış, iç barış bozulmuştur. Ama sorumluluk makamında olan iktidardır. Kaptan, fırtınalı havada gemisini sağ salim limana ulaştırandır. Şu anda gemi batıyor. Yazık ki bir delik de kaptan açıyor.”

Arslan, AKP’li belediye başkan adaylarının Başbakan’ın posterleriyle seçim çalışması yapmasını sert bir şekilde eleştirerek, “Neden Başbakan’ın posterleri belediye başkanlarından daha çok biliyor musunuz? Çünkü belediyeler, israf ve yolsuzluklarla büyük bir borç batağına saplanmışlardır. 2009 yılından itibaren 678 AKP’li belediye başkanı hakkında soruşturma açılmış. Yani AKP’li belediye başkanlarının halkın önüne çıkacak yüzleri yok. Ama merak etmeyin Hz. Yusuf misali Saadet Partisi kuyudan çıkıyor” dedi.

 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
56 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
98 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
147 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
280 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
128 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
197 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
247 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
456 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR