Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
4352 kez okundu
“Biz bu memleketin kiracısı değil sahibiyiz”
“Biz bu memleketin kiracısı değil sahibiyiz”
Demokrat Parti Elazığ belediye başkan adayı Abdullah Şekeroğlu, "Bugün halkımız apacık görüyor ki diğer adaylardan çok, adayların yandaşları daha çok kazanmak istiyorlar. biran evvel kazansakta şu belediyede götürü işlerine baksak diye can atıyorlar." dedi.
26 Mart 2014 09:49

  Demokrat Parti Elazığ belediye başkan adayı Abdullah Şekeroğlu, seçim çalışmalarına Gümüş kavak mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, istasyon caddesi ve Sürsürü Mahallesi esnafları ve mahalle sakinlerini ziyaret ederek devam etti.

DP Elazığ belediye başkan adayı Abdullah Şekeroğlu, ziyaretleri sırasında yaşlısıyla genciyle kendisine gösterilen aşırı yoğun ilgi karşısında zaman zaman duygulu anlar yaşadı. Şekeroğlu sarıldığı her hemşehrisine: “Biz bu memleketin kiracısı değil sahibiyiz” dedi.

Şekeroğlu yaptığı açıklamada: “Ziyaretlerim sırasında görüyorum ki bana gösterilen aşırı sevgi diğer parti adaylarının yavaş yavaş umudunu yitirmelerine sebep oldu. buradan da anlaşılıyor ki, bu seçimde sandıktan karşılıklı güven, saygı ve sevgi fışkıracak. Bu memleketin kadirşinas halkı diğer adaylar gibi seçildiği zaman, özel kalemi gelip: ‘başkanım yaşlı amca gelmiş hasta, ayakta zor duruyor. Sizinle acil görüşmesi lazımmış. Dediği zaman” Görmüyor musun koskoca Mehmet bey burada yaşlı amcanın sırası mı diyen belediye başkanı değil. Koskoca Mehmet beye kusura bakma şu amcayı hasta hasta bekletmeyeyim seninle sonra görüşürüz. diyecek bir başkan istiyorlar. Onun için her adayın seçim sandığından sadece kendi partilerinin bir kaç oyu çıkarken benim sandıklarımdan her partilinin oyu çıkacak. Bu birlik beraberlik ve karşılıklı saygı sevgi ve güven sonucu, 30 Mart akşamı sandıklar açılırken o sandıklardan sevgi fışkıracak. Bugün halkımız apacık görüyor ki diğer adaylardan çok, adayların yandaşları daha çok kazanmak istiyorlar. biran evvel kazansakta şu belediyede götürü işlerine baksak diye can atıyorlar. Ama Allah’ın izniyle mevlam onlara bu fırsatı vermeyecek. Abdullah Şekeroğlu kardeşlerine evet diyecekler. Haydi bu memleketin ekmeğini yiyen, bu memleketin suyunu içen ,bu memleketin havasını teneffüs ederek yaşayan Elazığlılar hep beraber DP’ye ve Abdullah Şekeroğlu’na ‘evet’ deyin ve belediyemizin helal ekmeğinden sizlerde bir lokma yeyin.’dedi.

 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
GİRESUN-ELAZIĞ
26 kez görüntülendi
ELAZIĞ-BALIKESİR
114 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
200 kez görüntülendi
ELAZIĞ-A.GÜCÜ
500 kez görüntülendi
GİRESUN 0-0 ELAZIĞ
30 kez izlendi
ELAZIĞSPOR AÇIKLAMA
180 kez izlendi
ESİB VE ÇİMENTO
198 kez izlendi
ELAZIĞ 2-2 BALIKESİR
197 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR