Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
4655 kez okundu
“DP Geldiği gün, Elazığ marka kent olacak”
“DP Geldiği gün, Elazığ marka kent olacak”
Demokrat Parti Elazığ belediye başkan adayı Abdullah Şekeroğlu DP il teşkilat binasında düzenlediği basın toplantısında Elazığ’ın maksimum seviyede mutlak faydasına olacak projelerini ayrıntılı mühendislik çizimleriyle birlikte sundu.
27 Mart 2014 16:37

Demokrat Parti Elazığ belediye başkan adayı Abdullah Şekeroğlu DP il teşkilat binasında düzenlediği basın toplantısında Elazığ’ın maksimum seviyede mutlak faydasına olacak projelerini ayrıntılı mühendislik çizimleriyle birlikte sundu.

Şekeroğlu, mimar ve mühendislere hazırlattığı projelerde Akademi Harput, Fırat Kanal, Bordo Masa Tim , Gazi Caddesi ve çevre düzenlemesi, İnanç Turizm Information , Bordo Organik Üretim ve Çağdaş Kent Şehir Düzenlemesi gibi çalışmalarını tüm ayrıntılarıyla açıkça gözler önüne serdi.

Şekeroğlu, şimdiye kadar mesleğini Elazığ hizmetine kullandığını ve çalışmalarını olması gerektiği gibi somut olarak ortaya koyduğunu belirtti.

Belediyelerin siyaset makamı değil, hizmet makamı olduğunun altını çizen Şekeroğlu, “Şahsıma değil şahsınıza, menfaatim için değil menfaatinize önem veriyorsanız lütfen partilere değil size en akılcı yöntemlerle aktif hizmet verecek, size önem verecek adaya EVET deyin” dedi.

Seçim çalışmalarını güven ve fedakarlık üzerine kurduğunu belirten Şekeroğlu, Elazığ’lının hizmet edecek olanla siyaset yapacak olan arasındaki farkı ayırabileceğini belirtti. 

MADDİ SIKINTILAR İÇİNDE TEK BAŞIMA MÜCADELE VERDİM

Seçim çalışmaları sürecinde Elazığ için maddi sıkıntılar içinde tek başına büyük uğraşlar verdiğini, bütün çabasının kendisini sevenlerin teveccühü ile artık Elazığ üzerinde oynanacak siyasi oyunlara müsaade etmeyeceğini söyleyen Şekeroğlu: “ Bu memleket bizim. Biz bu memleketin ekmeğini yedik,suyunu içtik, havasını soluyarak büyüdük. O yüzden her birey memleketine borçlu doğar. Ben yıllarımı, ailemi ve çocuklarımın geleceğini bir kenara iterek hep ikinci plana attım. Benim için hep Elazığım birinci plandaydı. Elazığ ailem, çocukları çocuğum, büyükleri büyüğümdür. Yani ben < Büyük Elazığ ailesinin>sevilen bir oğluyum. Buna dayanarak hiç kimsenin şahsi menfaatleri için bu büyük ve onurlu aileyi dağıtmasına ve siyasi oyunlara alet etmesine müsaade etmeyeceğim. Kazanırsam her hizmetin en iyisini yaparım, kazananamazsam elimden geleni yapmaya devam ederim.” dedi. 

BU SEVGİYİ KAZANMAK 35 YILIMI ALDI

Şekeroğlu açıklamasını şöyle sürdürdü: “Bana EVET diyecek hemşerilerim tarafımdan nasıl bir hizmet göreceklerini merak etmesinler. Düşünün bir kere kazanır kazanmaz zaten bütün dünyanın gözü Elazığ’a çevrilecek. Geceden belediyenin önü ulusal ve yerel medyanın canlı yayın araçlarıyla dolup taşacak. Gazeteler, ‘Elazığ’da Sevgi Galip Geldi ‘başlığını atacaklar. Sonra Elazığ dışarıdan gelen promosyon ve sponsor paralarıyla dolup taşacak, bizde bu gelirleri eğitime ve istihdama aktararak Bismillahirrahmanirrahim deyip işe koyulacağız. Ben bu memleketin yerlisiyim, benim kaybedince memleketimi terk etmek gibi bir lüksüm yok. Bu sevgiyi kazanmak 35 yılımı aldı. Varsın bundan sonra ki ömrüm Eelazığlılara feda olsun. Ziyaretlerine gidemediğim benim canım hemşehrilerim haklarını helal etsinler. bu güzel memleketi yalnız bırakmamak adına ben yıllarca sizi güldürdüm, bir kere de Elazığ beni güldürsün.”

 

 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
53 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
96 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
143 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
272 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
118 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
193 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
240 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
449 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR