Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
7305 kez okundu
Yanılmaz teşekkür konuşması yaptı
Yanılmaz teşekkür konuşması yaptı
30 Mart yerel seçimlerinde Elazığ Belediye Başkanlığına seçilen Mücahit Yanılmaz, seçim sonuçlarının kesinleşmesinin ardından PTT meydanına gelerek teşekkür konuşması yaptı.
31 Mart 2014 01:09
30 Mart yerel seçimlerinde Elazığ Belediye Başkanlığına seçilen Mücahit Yanılmaz, seçim sonuçlarının kesinleşmesinin ardından PTT meydanına gelerek teşekkür konuşması yaptı. 
 
Yanılmaz, şöyle konuştu: “Aylar süren bir demokrasi mücadelesinin bu akşam sonuna geldik. Elazığ bütün kalbiyle bütün gönlüyle AK Parti dedi. Hepinizi hürmet ve muhabbetle selamlıyorum. Allah hepinizden razı olsun. Bu vesile ile bizi yoktan var eden yücel rabbime ne kadar şükretsem azdır: Hamd ediyorum. Şükrediyorum ve O’nun yüce Rasulüne bu meydandan selat ve selamlarımı gönderiyorum. 
 
Bu şehri aynen kendi evladı gibi koruyan, ona kucağını açan, bu vesile ile ev ev gezerek cennet anaların ayaklarının altındadır inancıyla hareket eden hanım kardeşlerimi tebrik ediyorum, Allah onlardan razı olsun. Ve yine annelerimizi, bacılarımızı, büyüklerimizi bu şekilde gösterdikleri gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum: Allah onlardan da razı olsun. Bütün benliği ile bir ok gibi yerinden fırlayan, ben var dilen bütün genç kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Ve elbette bir teşkilat disiplini içinde hareket eden başta il başkanımız olmak üzere il yönetim kurulu üyelerimizi, merkez ilçe yönetim kurulu üyelerimizi, kadın kollarımızı, gençlik kollarımızı, mahalle temsilcilerimizi, sandık görevlilerimizi tebrik ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Evinde tespihini alıp gözlerinden yaş akıtarak dualarını bizden esirgemeyen isimsiz kahramanlarımızı tebrik ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Bütün bunlarla birlikte kalbi, gönlü, heyecanı ve her şeyi ile bizimle birlikte olan ancak aramızda bulunamayan ismini bilemediğimiz bütün gönüldaşlarımıza buradan selam gönderiyorum: Allah hepsinden razı olsun. 
 
Bugün bir seçimin sonucunu yaşıyoruz. Bugün Elazığlı ben sevgiden yanayım, ben huzurdan yanayım, ben muhabbetten yanayım, ben çalışmaktan yanayım, ben icraattan yanayım dedi ve sandıklardan patlatırcasına AK parti çıktı. 
 
Bugün sevgiyi, muhabbeti Elazığ’a yaymanın günüdür. Bugün Elazığ’da tarih yeniden yazılıyor ve Elazığ’a AK parti icraatı geliyor inşallah: Elazığ elbette geleceğe kucak açarken bir tarihi bu akşam yeniden yazdı. Cumhuriyet tarihi boyunca Elazığ bugün en yüksek oy oranıyla belediye başkanı seçti. 
 
Bugün birlik günüdür. Bugün beraberlik günüdür, bugün sevgiyi, muhabbeti paylaşma günüdür: İnanıyorum ki nasıl Elazığlı hemşehrilerimizin üçte ikisi AK Partiye oy verdiyse, geriye kalan üçte birinin kalbi de, gönlü AK parti ile birliktedir. 
 
Biz bugünden sonra hiç kimseyi ayırmayacağız, hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz, hiç kimseye sen bizden değilsin demeyeceğiz. Bütün Elazığlılara, bütün kardeşlerimize, hangi ırktan hangi mezhepten olursa olunsun bütün kardeşlerimize kucağımızı açacağız, hizmetlerimize onları paydaş yapacağız. Onlarla birlikte yürüyeceğiz, Elazığ’ı büyüteceğiz, Elazığ’ı büyüteceğiz, Elazığ’ı zenginleştireceğiz ve Elazığ’ı güzelleştireceğiz: Aynı şekilde projelerimizi Allah’ın izniyle Elazığ’daki yol haritamız olacak. Projöelerimizi ortaya koyarken adil olacağız, şeffaf olacağız, birlikte yöneteceğiz, kimseyi ötekileştirmeyeceğiz ve Elazığ’ın bir tek kuruşunu israf etmeyecek bir yönetim ortaya koyacağız. 
 
Gençlerimizi asla unutmayacağız… Engelli kardeşlerimizi asla unutmayacağız. Onlar için yapacağımız bütün çalışmalarla Elazığ engelsiz bir şehir olacak. 
 
Bizlere gönüllerini veren, sevdasını veren, kalbini veren Hemşehrilerim… Biz bu yolu nasıl birlikte yürüdüysek, önümüzdeki 5 yılı da yeniden birlikte yürüyeceğiz. 
 
Ben bu seçimlerin öncelikle ülkemize, Elazığımıza, ilçelerimize, beldelerimize ve hemşehrilerime hayırlı olmasını temenni ediyorum. 
 
Başta başbakanımız, genel başkanımız recep Tayyip Erdoğan’a işte Elazığ, işte Gaskgoşlar dediniz. Ve onun yol arkadaşlarına, milletvekillerimize, meclisteki yoğun çalışmalarından fırsat buldukça Elazığ’a gelip çalışmalarımıza katılan bize güç veren milletvekillerimize de teşekkür ediyorum. Bu Elazığ’ın birliğidir, bütünlüğüdür. Ve bu Elazığ’ın gelecekte bölgesinin büyük bir şeyi olacağı anlamına gelir inşallah. Bu duygularla hepinizi muhabbetle selamlıyorum. 
 
Elbette bu bir zaferdir. Büyük bir olaydır. Ancak biz komşusunu dahi rahatsız etmeyiz. Sakın ha bu galibiyeti başka anlamlara getirmeyelim. Buradan evlerimize gidelim ve şükür namazı kılalım.”
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
53 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
96 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
143 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
272 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
118 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
193 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
240 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
449 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR