Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
3193 kez okundu
Hem Eğlendiler Hem Hüzünlendiler
Hem Eğlendiler Hem Hüzünlendiler
Elazığ Folklor ve Turizm Derneği Başkanı Bünyamin Eroğlu tarafından hazırlanan ve Kanal 23’te yayınlanan “Gönül Çıramız” programı bu hafta, Elazığ Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda hükümlülerle buluştu. Programa, Elazığ Ceza İnfaz Kurumları Sorumlu Cumhuriyet Savcısı Adem Güney, Elazığ Açık ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mahmut Okumuş ve çok sayıda hükümlü katıldı.
16 Şubat 2016 22:03

 Elazığ Folklor ve Turizm Derneği Başkanı Bünyamin Eroğlu tarafından hazırlanan “Gönül Çıramız” programı bu hafta,  Elazığ Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda hükümlüler ile buluştu.

Programa, Elazığ Ceza İnfaz Kurumları Sorumlu Cumhuriyet Savcısı Adem Güney, Elazığ Açık ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mahmut Okumuş ve çok sayıda hükümlü katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Elazığ Açık ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mahmut Okumuş, Bünyamin Eroğlu ve Kanal 23’e teşekkür ederken doğuda görev yapan güvenlik güçlerine selam gönderdi.

Elazığ Ceza İnfaz Kurumları Sorumlu Cumhuriyet Savcısı Adem Güney ise hep birlikte bir aile olduklarını ifade ederek, hükümlülerin kendilerine emanet olduğunu dile getirdi.

 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
DENİZLİ-ELAZIĞ
136 kez görüntülendi
ELAZIĞ-A.GÜCÜ
390 kez görüntülendi
ESKİŞEHİR-ELAZIĞ
342 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ALTINORDU
375 kez görüntülendi
ELAZIĞSPOR AÇIKLAMA
92 kez izlendi
ESİB VE ÇİMENTO
84 kez izlendi
ELAZIĞ 2-2 BALIKESİR
132 kez izlendi
HAZAR'DAN S.O.S!
534 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR