Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
3326 kez okundu
Sivrice’nin Sorunları Masaya Yatırıldı
Sivrice’nin Sorunları Masaya Yatırıldı
Sivriceliler Derneği Başkanı Ali KOÇ, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ’ı makamında ziyaret ederek, Sivrice sorunları ile ilgili bilgiler verdi. Koç ayrıca, iki buçuk yıllık çalışmanın ürünü olan “Hazar’dan Fırat’a Sivrice” isimli kitabı Başkan YANILMAZ’a hediye etti.
19 Şubat 2016 21:24
 Sivriceliler Derneği Ali KOÇ, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ’ı ziyaret etti.
Sivrice’nin sorunlarının masaya yatırıldığı ziyarette, Dernek Başkanı Ali KOÇ, Sivrice ile ilgili gerçekleştirilmesi gereken hedefleri Başkan YANILMAZ’a anlattı.
Amaçlarının Sivrice’ye hizmet etmek olduklarını dile getiren Sivriceliler Derneği Başkanı Ali KOÇ, Sivrice’nin bir değer olduğunu ve sahip çıkılması gerektiğini belirtti.
Yaklaşık iki buçuk yıl boyunca Sivrice’nin 50 köyü ile Sivrice merkezinin takdim edildiği bir kitap yazıldığını dile getiren Dernek Başkanı Ali KOÇ, kitabın okuyucu ile buluşması gerektiğini ifade etti.
Sivrice’nin doğal güzelliklerinin önemli olduğunu vurgulayan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ, önümüzdeki günlerde Sivriceliler Derneği’ni ziyaret ederek, Sivrice’nin sorunlarını detaylı bir şekilde konuşacaklarını söyledi.
Daha sonra Sivriceliler Derneği Başkanı Ali KOÇ, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ’a “Hazar’dan Fırat’a Sivrice” isimli kitabı hediye etti.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
İSTANBUL-ELAZIĞ
288 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ERZURUM
296 kez görüntülendi
ADANA-ELAZIĞ
472 kez görüntülendi
A. DEMİR-ELAZIĞ
477 kez görüntülendi
M.ANALİZ SALIBABA
150 kez izlendi
TELEFİNAL
89 kez izlendi
M.ANALİZ ANIT
321 kez izlendi
TELEFİNAL
229 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR