Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
AÇIKKAPI Elazığ’da…
AÇIKKAPI Elazığ’da…
Sık sık Elazığ’a gelerek bir dizi ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder AÇIKKAPI, geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu’nda yaptıkları yoğun mesainin ardından tekrar Elazığ’a geldi. Millete hizmet etme amacını sürdürdüklerini dile getiren AÇIKKAPI, Elazığ’da olduğu süre içerisinde hemşerileri ile bir araya gelip onların sorunlarını çözme noktasında çalışmalarını sürdüreceklerini kaydetti.
20 Şubat 2016 21:26
 Geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonu’nda gerçekleştirilen yoğun mesaiye katılan AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder AÇIKKAPI, Elazığ ziyaretlerini sürdürüyor. 
Sık sık ilimize gelerek vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen AÇIKKAPI, hafta sonu da bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek Elazığlı vatandaşların sorunlarını dinleyecek. 
Seçimden seçime Elazığ’a gelen Milletvekillerinden olmadıklarını söyleyen Ejder AÇIKKAPI, millete hizmet etme noktasında durmadan çalışmalarını sürdüreceklerini dile getirdi.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-BALIKESİR
919 kez görüntülendi
ALTINORDU-ELAZIĞ
794 kez görüntülendi
ELAZIĞ-G.ANTEP
1246 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
1123 kez görüntülendi
İBRAHİM TAŞEL
17 kez izlendi
SON DURUM
372 kez izlendi
SON KONGRE
302 kez izlendi
EĞİTİM VE YAŞAM
432 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR