Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
AÇIKKAPI Elazığ’da…
AÇIKKAPI Elazığ’da…
Sık sık Elazığ’a gelerek bir dizi ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder AÇIKKAPI, geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu’nda yaptıkları yoğun mesainin ardından tekrar Elazığ’a geldi. Millete hizmet etme amacını sürdürdüklerini dile getiren AÇIKKAPI, Elazığ’da olduğu süre içerisinde hemşerileri ile bir araya gelip onların sorunlarını çözme noktasında çalışmalarını sürdüreceklerini kaydetti.
20 Şubat 2016 21:26
 Geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonu’nda gerçekleştirilen yoğun mesaiye katılan AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder AÇIKKAPI, Elazığ ziyaretlerini sürdürüyor. 
Sık sık ilimize gelerek vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen AÇIKKAPI, hafta sonu da bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek Elazığlı vatandaşların sorunlarını dinleyecek. 
Seçimden seçime Elazığ’a gelen Milletvekillerinden olmadıklarını söyleyen Ejder AÇIKKAPI, millete hizmet etme noktasında durmadan çalışmalarını sürdüreceklerini dile getirdi.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-SAMSUN
55 kez görüntülendi
MERSİN-ELAZIĞ
91 kez görüntülendi
ELAZIĞ-SİVAS
179 kez görüntülendi
MALATYA-ELAZIĞ
370 kez görüntülendi
M.ANALİZ 21 NİSAN
110 kez izlendi
RATEM
99 kez izlendi
M.ANALİZ BU HAFTA
350 kez izlendi
SU ÇOCUK AKADEMİ
328 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR