Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
5000 kez okundu
AÇIKKAPI Elazığ’da…
AÇIKKAPI Elazığ’da…
Sık sık Elazığ’a gelerek bir dizi ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder AÇIKKAPI, geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu’nda yaptıkları yoğun mesainin ardından tekrar Elazığ’a geldi. Millete hizmet etme amacını sürdürdüklerini dile getiren AÇIKKAPI, Elazığ’da olduğu süre içerisinde hemşerileri ile bir araya gelip onların sorunlarını çözme noktasında çalışmalarını sürdüreceklerini kaydetti.
20 Şubat 2016 21:26
 Geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonu’nda gerçekleştirilen yoğun mesaiye katılan AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder AÇIKKAPI, Elazığ ziyaretlerini sürdürüyor. 
Sık sık ilimize gelerek vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen AÇIKKAPI, hafta sonu da bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek Elazığlı vatandaşların sorunlarını dinleyecek. 
Seçimden seçime Elazığ’a gelen Milletvekillerinden olmadıklarını söyleyen Ejder AÇIKKAPI, millete hizmet etme noktasında durmadan çalışmalarını sürdüreceklerini dile getirdi.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
MANİSA-ELAZIĞ
104 kez görüntülendi
ELAZIĞ - G. ANTEP
205 kez görüntülendi
GAZİŞEHİR-ELAZIĞ
320 kez görüntülendi
ELAZIĞ-SAMSUN
456 kez görüntülendi
TELEFİNAL MANİSA
97 kez izlendi
M.ANALİZ BU HAFTA
83 kez izlendi
M.ANALİZ 'AKSA'
210 kez izlendi
DETAY HABER FHGC
127 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR