Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
SP'nin gündeminde terör vardı
SP'nin gündeminde terör vardı
Saadet Partisi Elazığ İl Teşkilatı Şubat Ayı Divan Toplantısı’nı yoğun bir katılım ile parti binasında gerçekleştirdi. Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim HACIBEKİROĞLU, son zamanlarda yaşanan terör olaylarını ele alarak bataklığın kurutulmadan terörün engellenmeyeceğini dile getirdi.
21 Şubat 2016 21:48
 Saadet Partisi Elazığ İl Teşkilatı Şubat Ayı Divan Toplantısı’nı yoğun bir katılım ile parti binasında gerçekleşirken, gündemde Türkiye’de son zamanlarda artan terör olayları vardı. 
Düzenlenen toplantıya Saadet Partisi GİK Üyesi Av. Bekir KILIÇ, İl Başkanı İbrahim HACIBEKİROĞLU, Araştırmacı Yazar Ahmet AKGÜL, AGD Elazığ Şube Başkanı Recep KOCA, Erbakan Vakfı Elazığ Şube Başkanı Haluk ARSLAN, eski il başkanlarından İlyas KESKİN, partililer ve vatandaşlar katıldı. 
Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim HACIBEKİROĞLU, terör hakkında önemli açıklamalarda bulunurken, bataklığın kurutulmadan terörün de engellenemeyeceğine inandığını dile getirdi.
Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Av. Bekir KILIÇ ise son zamanlarda yaşanan hain saldırıları kınadı ve hükümetin yanlış politikaları yüzünden milletin teröre, açlığa ve sefalete  mahkum edildiğini söyledi.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-SAMSUN
55 kez görüntülendi
MERSİN-ELAZIĞ
91 kez görüntülendi
ELAZIĞ-SİVAS
179 kez görüntülendi
MALATYA-ELAZIĞ
370 kez görüntülendi
M.ANALİZ 21 NİSAN
110 kez izlendi
RATEM
99 kez izlendi
M.ANALİZ BU HAFTA
350 kez izlendi
SU ÇOCUK AKADEMİ
328 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR