Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
4036 kez okundu
"Vergi Haftası" başladı
Verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla 1990 yılından itibaren her yıl kutlanan vergi haftası başladı. Bu kapsamda İl Defterdarı Erdoğan YILDIRANER ve Defterdarlık Heyeti Vali Murat ZORLUOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.
22 Şubat 2016 13:06
 Kamuoyunda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının artırılması amacıyla Şubat ayının son haftasında kutlanan “Vergi Haftası” etkilikleri başladı.
27. Vergi Haftası kapsamında İl Defterdarı Erdoğan YILDIRANER ve Defterdarlık Heyeti Vali Murat ZORLUOĞLU’nu ziyaret ettiler.
Bu yıl 22 Şubat – 01 Mart 2016 tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başlayan Vergi Haftası münasebetiyle İl Defterdarı Erdoğan YILDIRANER ve Defterdarlık Heyeti Vali Murat ZORLUOĞLU’nu ziyaret ederek çiçek takdiminde bulundular.
İl Defterdarı Erdoğan YILDIRANER, vergi haftası münasebetiyle bir dizi ziyaretler gerçekleştireceklerini ve etkinlikler kapsamında bazı programlar yapacaklarını söyledi.
Vergi ödemenin en önemli vatandaşlık görevlerinden bir olduğunu ifade eden Vali ZORLUOĞLU ise haftanın hayırlı olması temennisinde bulundu.
Tüm kamu hizmetlerinin vatandaşlardan toplanan bu vergilerle yerine getirildiğini de belirten Vali ZORLUOĞLU, Elazoğlı vatandaşların ulusal bütçeye çok ciddi katkı yapacak oranda vergi ödediğini dile getirdi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
MANİSA-ELAZIĞ
95 kez görüntülendi
ELAZIĞ - G. ANTEP
200 kez görüntülendi
GAZİŞEHİR-ELAZIĞ
312 kez görüntülendi
ELAZIĞ-SAMSUN
448 kez görüntülendi
TELEFİNAL MANİSA
74 kez izlendi
M.ANALİZ BU HAFTA
71 kez izlendi
M.ANALİZ 'AKSA'
201 kez izlendi
DETAY HABER FHGC
125 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR