Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
3501 kez okundu
MHP’de görev değişikliği
MHP’de görev değişikliği
MHP Elazığ İl ve İlçe Teşkilatları’nın kapatılmasının ardından MHP Elazığ Kadın Kolları Teşkilatı da görevden alınıyor. MHP Kadın Kolları Genel Başkan Nevin TAŞLIÇAY ile görüştüğünü söyleyen MHP Elazığ Kadın Kolları Başkanı Fatma HANEGE, yeni bir atama yapılıncaya kadar yönetim kurulu arkadaşları ile görevlerinin başında olacağını dile getirdi.
23 Şubat 2016 21:33
 MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat ÇETİN’in Elazığ teşkilatını kapattıkları yönündeki açıklamasının ardından, MHP Elazığ kadın Kolları Teşkilatı’nda da görev değişikliği yaşanacak.
Yeni bir atama olana kadar görevlerini sürdürecek olan MHP Elazığ Kadın Kolları Teşkilatı, atamanın ardından görevlerini teslim edecek.
MHP Kadın Kolları Genel Başkan Nevin TAŞLIÇAY ile görüştüğünü söyleyen MHP Elazığ Kadın Kolları Başkanı Fatma HANEGE, görev süreleri boyunca bugüne kadar büyük fedakarlıklar göstererek bütün gayretleri ile çalışmalarını tamamladıklarını dile getirdi.
İl Eski Başkanı Apdulvahap ERDEM ve görevden alınan teşkilatlara hizmetlerinden ötürü teşekkür de eden HANEGE, yeni atanan Oğuzhan DEMİR ve Recep KAYA ile teşkilatlara başarılar diledi.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
85 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
76 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
144 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
249 kez görüntülendi
M.ANALİZ FİNAL
106 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
327 kez izlendi
M.ANALİZ ALTIYAKA
492 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
466 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR