Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
Sivrice'de heyelan!
Sivrice'de heyelan!
Elazığ’ın Sivrice İlçesi’nin Gölbaşı Mahallesi’nde gece başlayan sağanak yağışın ardından heyelan meydana geldi. Belediye binasına yakın bir bölgede yaşanan toprak kayması nedeniyle, Belediye binası tahliye edildi. Olayın ardından Sivrice Kaymakamı Cengiz ERDEM, Sivrice Belediye Başkanı Ebubekir IRMAK ve Sivrice Emniyet Müdürü Tümer TOPRAK incelemelerde bulundu.
23 Şubat 2016 21:40
 Elazığ’ın Sivrice İlçesi’nin Gölbaşı Mahallesi’nde gece başlayan sağanak yağışın ardından heyelan meydana geldi.
Olay 22 Şubat Pazartesi Sivrice Belediyesi tarafından yeni yapılan ve henüz hizmete açılmayan anfi tiyatronun üst tarafındaki arazide meydana geldi.
Yaşanan toprak kaymasının ardından ilçede yetkililer adeta seferber oldu.
Sivrice Kaymakamı Cengiz ERDEM, Sivrice Belediye Başkanı Ebubekir IRMAK, Sivrice Emniyet Müdürü Tümer TOPRAK olay yerinde incelemelerde bulunurken Elazığ’dan gelen AFAD ekibi ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından da olayla ilgili inceleme başlatıldı.
Belediye binası ile İMKB İlköğretim Okulu binasının hemen önünde yoğun yağışın ardından meydana gelen toprak kaymasının ardından, belediye binası tahliye edilirken gereken önlemler de alınmaya başlandı.
Öğleden sonra İMKB İlköğretim Okulu’nda eğitim öğretimin durduğunu belirten Sivrice Belediye Başkanı Ebubekir IRMAK, yaşadıkları olayın üzüntü verici olduğunu kaydetti.
Yağışların devam etmesi halinde Belediye Binasının olumsuz etkilenebileceğini de kaydeden Başkan IRMAK, şu an için gereken tedbirlerin alındığını söyledi.
Olayın ardından emniyet güçleri olay çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ALTINORDU-ELAZIĞ
247 kez görüntülendi
ELAZIĞ-G.ANTEP
485 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
354 kez görüntülendi
ELAZIĞ-SAMSUN
448 kez görüntülendi
İBRAHİM TAŞEL
157 kez izlendi
M.ANALİZ BU HAFTA
349 kez izlendi
ELFED ŞEHİTLER PROGRAMI
293 kez izlendi
M.ANALİZ-AĞIN
579 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR