Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
4549 kez okundu
"Mobil Okul" Elazığ’da
Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU’nun eşi Sare DAVUTOĞLU’nun sorumluluğunda Ankara Yeni Mahalle’de uygulanan “Kendine ve Kentine Duyarlı Kadın İçin Mobil Okul” projesi Elazığ’da da uygulamaya başlandı. Proje kapsamında özel mobil eğitim otobüsü Hicret ve Aksaray Mahalleleri ile Akçakiraz’da bayanlara eğitim vermeye başladı.
26 Şubat 2016 13:59
 Okula gidememiş, eğitim alamamış kadınlara yönelik bazı önemli eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri çerçevesinde uygulamaya konan ve Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU’nun eşi Sare DAVUTOĞLU’nun sorumluluğunda Ankara Yeni Mahalle’de “Kendine ve Kentine Duyarlı Kadın İçin Mobil Okul” adıyla başlatılan proje, Elazığ’da da hayata geçirildi.
Kısa adı (YEKAD) olan Yeni Mahalle Kadınları eğitim ve Dayanışma Derneği yetkilileri ile Ankara’dan gelen ve Başbakanlık Tanıtma Fonu tarafından desteklenen donanımlı, özel mobil eğitim otobüsü Elazığlı kadınlara eğitim vermeye başladı.
Elazığ’da daha önce keşif programı yaptıklarını dile getiren YEKAD Başkanı Nazan AYTOP, projenin Hicret ve Aksaray Mahalleleri ile Akçakiraz’da uygulandığını söyledi.
”Toplumun tutkalı aile, ailenin tutkalı kadındır.” Sloganı ile yola çıktıklarını belirten YEKAD Başkan Yardımcısı Sevil ALTIPARMAK ise projenin geri dönüşü kendilerini sevindirdiğini dile getirirken Elazığlılara da teşekkür etti.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-BALIKESİR
85 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
191 kez görüntülendi
ELAZIĞ-A.GÜCÜ
475 kez görüntülendi
ESKİŞEHİR-ELAZIĞ
395 kez görüntülendi
ELAZIĞSPOR AÇIKLAMA
164 kez izlendi
ESİB VE ÇİMENTO
172 kez izlendi
ELAZIĞ 2-2 BALIKESİR
183 kez izlendi
HAZAR'DAN S.O.S!
593 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR