Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
5038 kez okundu
"Mobil Okul" Elazığ’da
Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU’nun eşi Sare DAVUTOĞLU’nun sorumluluğunda Ankara Yeni Mahalle’de uygulanan “Kendine ve Kentine Duyarlı Kadın İçin Mobil Okul” projesi Elazığ’da da uygulamaya başlandı. Proje kapsamında özel mobil eğitim otobüsü Hicret ve Aksaray Mahalleleri ile Akçakiraz’da bayanlara eğitim vermeye başladı.
26 Şubat 2016 13:59
 Okula gidememiş, eğitim alamamış kadınlara yönelik bazı önemli eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri çerçevesinde uygulamaya konan ve Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU’nun eşi Sare DAVUTOĞLU’nun sorumluluğunda Ankara Yeni Mahalle’de “Kendine ve Kentine Duyarlı Kadın İçin Mobil Okul” adıyla başlatılan proje, Elazığ’da da hayata geçirildi.
Kısa adı (YEKAD) olan Yeni Mahalle Kadınları eğitim ve Dayanışma Derneği yetkilileri ile Ankara’dan gelen ve Başbakanlık Tanıtma Fonu tarafından desteklenen donanımlı, özel mobil eğitim otobüsü Elazığlı kadınlara eğitim vermeye başladı.
Elazığ’da daha önce keşif programı yaptıklarını dile getiren YEKAD Başkanı Nazan AYTOP, projenin Hicret ve Aksaray Mahalleleri ile Akçakiraz’da uygulandığını söyledi.
”Toplumun tutkalı aile, ailenin tutkalı kadındır.” Sloganı ile yola çıktıklarını belirten YEKAD Başkan Yardımcısı Sevil ALTIPARMAK ise projenin geri dönüşü kendilerini sevindirdiğini dile getirirken Elazığlılara da teşekkür etti.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
56 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
98 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
147 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
280 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
128 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
197 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
247 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
457 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR