Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
AÇIKKAPI’dan referandum yorumu
AÇIKKAPI’dan referandum yorumu
Yeni anayasa ve başkanlık sistemi ile ilgili geçtiğimiz günlerde görüşlerini dile getiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2 ayrı referandum önerisinde bulunurken, AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder AÇIKKAPI, hükümet olarak yeni anayasa ve başkanlık sistemi için halka gitmeyi hedeflediklerini ve ancak bu düşüncelerini milletin onaylaması halinde hayata geçirebileceklerini dile getirdi.
27 Şubat 2016 21:07
 Her platformda yeni anayasa ve başkanlık sistemi ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2 ayrı referandum yaparak milletin karar vermesi gerektiğini dile getirirken, AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder AÇIKKAPI da ERDOĞAN ile aynı düşünceleri dile getirdi.
AK Parti Hükümeti olarak anayasal bir değişiklik yapmak için Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yeterli sayıda milletvekilleri bulunmadığını kaydeden AÇIKKAPI, 400 tane AK Partili vekilin olması halinde bile, yeni anayasa ve başkanlık sistemi düşüncelerini, milletin oyuna sunmayı hedeflediklerini belirtti.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-BALIKESİR
951 kez görüntülendi
ALTINORDU-ELAZIĞ
816 kez görüntülendi
ELAZIĞ-G.ANTEP
1276 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
1154 kez görüntülendi
İBRAHİM TAŞEL
149 kez izlendi
SON DURUM
415 kez izlendi
SON KONGRE
326 kez izlendi
EĞİTİM VE YAŞAM
472 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR