Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
3018 kez okundu
AÇIKKAPI’dan referandum yorumu
AÇIKKAPI’dan referandum yorumu
Yeni anayasa ve başkanlık sistemi ile ilgili geçtiğimiz günlerde görüşlerini dile getiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2 ayrı referandum önerisinde bulunurken, AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder AÇIKKAPI, hükümet olarak yeni anayasa ve başkanlık sistemi için halka gitmeyi hedeflediklerini ve ancak bu düşüncelerini milletin onaylaması halinde hayata geçirebileceklerini dile getirdi.
27 Şubat 2016 21:07
 Her platformda yeni anayasa ve başkanlık sistemi ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2 ayrı referandum yaparak milletin karar vermesi gerektiğini dile getirirken, AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder AÇIKKAPI da ERDOĞAN ile aynı düşünceleri dile getirdi.
AK Parti Hükümeti olarak anayasal bir değişiklik yapmak için Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yeterli sayıda milletvekilleri bulunmadığını kaydeden AÇIKKAPI, 400 tane AK Partili vekilin olması halinde bile, yeni anayasa ve başkanlık sistemi düşüncelerini, milletin oyuna sunmayı hedeflediklerini belirtti.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
MANİSA-ELAZIĞ
82 kez görüntülendi
ELAZIĞ - G. ANTEP
188 kez görüntülendi
GAZİŞEHİR-ELAZIĞ
304 kez görüntülendi
ELAZIĞ-SAMSUN
440 kez görüntülendi
TELEFİNAL MANİSA
35 kez izlendi
M.ANALİZ BU HAFTA
52 kez izlendi
M.ANALİZ 'AKSA'
179 kez izlendi
DETAY HABER FHGC
112 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR