Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
2418 kez okundu
FİNAL Antalya'da toplandı
FİNAL Antalya'da toplandı
Final Eğitim Kurumları "Yıl sonu Değerlendirme ve Yeni Döneme Hazırlık" Toplantısı Antalya’da geniş katılım ile gerçekleştirildi. Final Okulları Genel Müdürü Şevket ERTEM Final’in özel eğitimde Türk Milli Eğitimi’nin bir sigortası olduğunu kaydetti. Final Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim TAŞEL ise Uluslar arası Final Üniversitesi ile ilgili bilgiler vererek, üniversiteye Kıbrıs’tan ve ülke dışından öğrencilerin alındığını dile getirdi.
19 Mayıs 2016 19:00
 Final Eğitim Kurumları "Yıl sonu Değerlendirme ve Yeni Döneme Hazırlık" Toplantısı Antalya’da geniş katılım ile gerçekleştirildi.
Toplantıya 260’ın üzerinde Final Eğitim Kurumlarının yöneticileri katıldı.
Antalya’daki toplantıda geçtiğimiz eğitimi yılının değerlendirmesi yapılırken, önümüzdeki sezon için de planlama yapıldı.
Final Okulları Genel Müdürü Şevket ERTEM Final Liselerinin bu yıl önemli başarı elde ettiğini aktardı.
ERTEM Final Eğitim Kurumları önümüzdeki dönemlerde de başarılı bir şekilde çalışmalar sürdüreceğini dile getirerek, Final’in özel eğitimde Türk Milli Eğitimi’nin bir sigortası olduğunu kaydetti.
Final Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim TAŞEL ise binanın tek başına yeterli olmayacağını eğitimcilerin kalitesinin bu seviyeyi belirleyeceğini ifade etti.
Uluslar arası Final Üniversitesi ile ilgili bilgiler de veren TAŞEL, üniversiteye Kıbrıs’tan ve ülke dışından öğrencilerin alındığını dile getirdi.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
MANİSA-ELAZIĞ
104 kez görüntülendi
ELAZIĞ - G. ANTEP
205 kez görüntülendi
GAZİŞEHİR-ELAZIĞ
320 kez görüntülendi
ELAZIĞ-SAMSUN
457 kez görüntülendi
TELEFİNAL MANİSA
98 kez izlendi
M.ANALİZ BU HAFTA
83 kez izlendi
M.ANALİZ 'AKSA'
210 kez izlendi
DETAY HABER FHGC
127 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR