Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
1513 kez okundu
Randevu Almadan Hastaneye Gitmeyin
Randevu Almadan Hastaneye Gitmeyin
Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği Elazığ’da randevu sistemine geçti. Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Doç.Dr. Cahit Polat, poliklinik hizmetlerine başvuracak hastalara daha etkin ve verimli hizmet sunabilmek için 182 Merkezi Hekim Randevu Sistemini hayata geçirdiklerini belirtti ve vatandaşlara randevu alma çağrısı yaptı.
02 Ocak 2017 16:18

 Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan Sağlıkta Dönüşüm Projesi kapsamında Merkezi Hekim Randevu Sistemi hayata geçti. Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Doç.Dr. Cahit Polat, yaptığı açıklamada "Bilindiği üzere Sağlık Bakanlığı vatandaşlarımızın daha etkin, kaliteli, konforlu ve verimli bir şekilde sağlık hizmeti almaları amacıyla ülkemizde Sağlıkta Dönüşüm Projesi uygulamaya başlatılmıştır ve bu projenin uygulanmasında da oldukça başarılı olunmuştur. Bu projenşn önemli çalışmalarından biri de Merkezi Hekim Randevu Sistemidir. MHRS'nin temel amacı poliklinik kapılarında muayene olmak için sıra bekleyen hastalarımızın mağduriyetlerine son vererek, istedikleri hekime istedikleri zamanda muayene olma imkanı sağlamaktır. Hastalarımızın sağlığı kadar zamanları da bizim için değerlidir. Hastanemizde de bu uygulama başarılı bir şekilde sürdürülmektedir. Uygulama kapsamında vatandaşlarımız mesai saatlerinde olduğu gibi, mesai saatleri dışında da 17.00-22.00 saatleri arasında başlattığımız Kadım Doğum, Çocuk, KBB ve Dahiliye polikliniklerinde de aynı yöntemle randevu alarak muayene olabileceklerdir" dedi.

Randevu alma konusunda birçok alternatif bulunduğunu belirten Polat; "Randevular 182 MHRS çağrı merkezi üzerinden alınabileceği gibi hastanemiz web sayfası online randevu butonu aracılığıyla ya da akıllı cep telefonlarına MHR mobil uygulamasını ücretsiz indirerek randevu alabilirler" ifadelerini kullandı.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
53 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
96 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
143 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
272 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
118 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
193 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
240 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
449 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR