Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
895 kez okundu
Sosyete Pazarına Kayıtlar Başladı
Sosyete Pazarına Kayıtlar Başladı
Elazığ Belediyesi tarafından ilk aşamada ilimizin 2 farklı bölgesine kurulacak sosyete pazarlarına kayıtlar başlıyor. Elazığ'ın iki farklı bölgesine kurulacak sosyete pazarlarında her pazarda ilk etapta 50 esnaf yer alacak.
03 Ocak 2017 12:39

 Sosyete pazarlarında yer almak isteyen esnaflar kayıtlı olduğu Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası, Bakırcılar Kalaycılar ve Züccaciye Esnaf Odası ve Kunduracılar Esnaf Odasına ön inceleme için kayıt yaptırabilirler.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Sosyete pazarlarında; tekstil, zücaciye ve hediyelik eşyalarının yer alacağını belirterek pazarın kurulmasından dolayı Elazığ Belediye Başkanına teşekkür etti.

Başkan Ulaş: "Türkiye'nin birçok ilinde yer alan sosyete pazarlarının Elazığ'da da kurulması bizleri çok mutlu etti. Pazarda esnaflarımız ürünlerini sergileme imkanına kavuşacaklar. Sosyete pazarı için sürekli olarak toplantı halindeyiz. Pazar için kayıtları almaya başladık. Pazarda yer almak isteyen vatandaşlarımız, Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası, Bakırcılar Kalaycılar ve Züccaciye Esnaf Odası ve Kunduracılar Esnaf Odasına başvurabilirler. Kayıtların tamamlanmasının ardından en kısa sürede pazarlarımızı açacağız. Sosyete pazarlarında yüzde 60'ı Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncuklar Esnaf Odasına kayıtlı esnaflar yer alacaklardır. Haftanın iki günü hizmet verecek pazarlarla Elazığ'da faklı bir pazar anlayışı getirmiş olacağız.Ben projede emeği geçenlere teşekkür ediyorum sosyete pazarları ilimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
DENİZLİ-ELAZIĞ
136 kez görüntülendi
ELAZIĞ-A.GÜCÜ
390 kez görüntülendi
ESKİŞEHİR-ELAZIĞ
342 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ALTINORDU
375 kez görüntülendi
ELAZIĞSPOR AÇIKLAMA
92 kez izlendi
ESİB VE ÇİMENTO
84 kez izlendi
ELAZIĞ 2-2 BALIKESİR
132 kez izlendi
HAZAR'DAN S.O.S!
534 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR