Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
Elazığ’daki STK’lardan referanduma ‘evet’
Elazığ’daki STK’lardan referanduma ‘evet’
Elazığ’daki STK’lardan referanduma ‘evet’
17 Şubat 2017 19:26

Elazığ’daki bazı sivil toplum kuruluşları referandumda “evet” oyu vereceklerini belirtti. 
Elazığ’daki çok sayıda sivil toplum kuruluşunun temsilcileri, Tüm Sanayiciler ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) tarafından düzenlenen “Tabi ki Evet” programında bir araya geldi. Bir otelden düzenlenen programda STK temsilcileri, hep bir ağızdan “evet” oyu vereceklerini belirtti. 15 Temmuz’da yaşanılanların unutulmaması gerektiğini belirten TÜMSİAD Elazığ Şube Başkanı Mahir Sönmez, “Bu sebepten dolayı 16 Nisan’da yapılacak referandum da STK başkanlarımızla beraber alınan karardan sonra bir araya geldik. Cumhurbaşkanımız Elazığ’a gelmeden önce ‘Tabi ki Evet’ demek için buradayız. Sözde, kararda millette ise o zaman ekonomik istikrar, büyük yatırımların devamı, mazlum coğrafyalarda uzatılan şefkat eli, Türkiye’nin üzerinde oynana oyunların bozulması, koalisyonlar mahkum olmadan istikrarlı bir hükümet, bürokrasiden kurtulmak ve yönetimde çift başlılığı kaldırmak için tüm STK başkanlarımız ile ‘Tabi ki Evet’ diyeceğiz” dedi.
Referanduma kadar zaman zaman böyle toplantılarla bir araya geleceklerini ifade eden Memur-Sen Elazığ Şube Başkanı İbrahim Bahşi, “Bunun kim tarafında yapıldığı önemli değil. Önemli olan amacımız ve gayemizdir. Türkiye’de bir bloklaşma yok, evet-hayır referandumu var. Evet ve hayır diyenlerde olacak. İkisi de bizim kardeşimizdir. Son güne kadar hayır diyen her fert evet demeye ikna edilebilir. O yüzden kullanacağımız üslup ve dili çok önemli” diye konuştu.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-BALIKESİR
966 kez görüntülendi
ALTINORDU-ELAZIĞ
824 kez görüntülendi
ELAZIĞ-G.ANTEP
1288 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
1166 kez görüntülendi
İBRAHİM TAŞEL
177 kez izlendi
SON DURUM
430 kez izlendi
SON KONGRE
345 kez izlendi
EĞİTİM VE YAŞAM
495 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR