Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
936 kez okundu
Derbinin faturası ağır oldu
Derbinin faturası ağır oldu
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, 1 Nisan Cumartesi günü İstanbul’da oynanan Evkur Yeni Malatyaspor-Elazığspor karşılaşmasında yaşanan olaylar sebebiyle, her iki kulübe de para ve bloke cezası verdi.
06 Nisan 2017 19:15
Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nda alınan kararlar açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Disiplin Kurulu 1 Nisan Cumartesi günü İstanbul’da oynanan Evkur Yeni Malatyaspor-Elazığspor karşılaşmasında yaşanan olaylar sebebiyle, her iki kulübe de para ve bloke cezası verdi.
Buna göre Elazığspor Kulübü’ne
taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 5.000 TL para cezasının yanı sıra, çirkin ve kötü tezahüratta bulunan Misafir Güney Alt ve Üst tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir müsabakaya girişlerinin engellenmesine, karar verildi.
Öte yandan Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü’ne ise 62.500 TL Para Cezasının yanı sıra Batı VIP Üst C,D,E Batı VIp Alt C,D,E Doğu VIP Üst B,C bloklara giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine, karar verildi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
53 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
97 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
143 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
272 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
118 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
193 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
241 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
449 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR