Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
668 kez okundu
Bin 500 öğrenciye eşofman takımı hediye edildi
Bin 500 öğrenciye eşofman takımı hediye edildi
Bin 500 öğrenciye eşofman takımı hediye edildi
13 Nisan 2017 15:18

Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın Ayaz, öğrencilere eşofman takımı hediyesinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Kadın Kolları İl Başkanı Gülersem Çopur, Gençlik Kolları İl Başkanı Murat Öz ve Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik’in katılımıyla Bin 500 öğrenciye beden eğitimi dersleri için eşofman takımı hediye edildi.

Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın Ayaz, beraberindeki heyetle Yazıkonak İlköğretim Okulu, Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu, Fatih İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Piyade Binbaşı Zafer Kılıç İlköğretim Okulu’nda okuyan öğrencilerle bir araya geldi.

Eğitim – öğretim faaliyetlerine verilen desteğin bundan sonra da devam edeceğini ifade eden Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın Ayaz, açıklamasında şunları söyledi: “Göreve geldiğimiz günden bugüne beldemizin çehresini değiştirmek ve daha gelişmiş bir Yazıkonak için mücadelemizi sürdürüyoruz. Beldemiz özellikle son günlerde adından söz ettiren bir konuma gelmiştir. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı’nda devam eden orta refüj peyzaj düzenleme çalışmalarında sona geldik Yine beldemiz sınırları içinde kaldırım, tretuar, asfalt çalışmalarımız aralıksız sürüyor. AK Parti İl Başkanımız Ramazan Gürgöze, Kadın Kolları İl Başkanımız Gülersem Çopur ve Gençlik Kolları İl Başkanımız Murat Öz’ün katılımıyla 1500 öğrencimize üzerinde ‘EVET’ yazılı eşofman takımı hediyesinde bulunduk. Eğitim – öğretim faaliyetlerine verdiğimiz desteği bundan sonra da devam ettireceğiz. İyi bir eğitimin sağlıklı koşullarla verilebilmesi için elimizden gelen gayreti sürdüreceğiz.  Bu duygu ve düşüncelerle hediye ettiğimiz eşofman takımlarını öğrencilerimizin iyi günlerde kullanmasını temenni ediyorum.”

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
İSTANBUL-ELAZIĞ
288 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ERZURUM
296 kez görüntülendi
ADANA-ELAZIĞ
472 kez görüntülendi
A. DEMİR-ELAZIĞ
477 kez görüntülendi
M.ANALİZ SALIBABA
150 kez izlendi
TELEFİNAL
89 kez izlendi
M.ANALİZ ANIT
321 kez izlendi
TELEFİNAL
229 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR