Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
904 kez okundu
"Ben, Elazığspor sayesinde Murat KAYALI oldum"
Elazığspor’un başarılı ismi Murat KAYALI, takımın genel durumu ve Sivas Maçı sonrası yaşananlarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Yaşadığı sakatlık ve takımdaki geleceğine ilişkin açıklamalar da yapan KAYALI, “Ben Elazığspor sayesinde Murat KAYALI oldum, bana gel derlerse gelirim, git derlerse giderim” şeklinde konuştu.
13 Nisan 2017 16:23
 Elazığspor’da düzenlenen haftalık basın toplantısında kameralar karşısına geçen Murat KAYALI, takımın kümede kalma mücadelesi, Sivasspor Maçı sonrası yaşanlar, yaşadığı sakatlık ve sezon sonu bitecek olan mukavelesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Malatya Maçı’nın etkisinin halen takım üzerinde hissedildiğine dikkat çeken KAYALI, “Artık bu maçın unutulması lazım, bizim önümüzde 7 hafta var ve bence en önemli maçımız Mersin İdman Yurdu müsabakası olacak” şeklinde konuştu.
Sivasspor Maçı sonrasında yaşananlarla ilgili olarak ise eleştiri ve tepkileri doğal karşıladıklarını kaydeden Murat KAYALI, ama hiçbir Elazığspor taraftarına küfrü yakıştıramadığını aktardı.
Son olarak ise yaşadığı sakatlık ve sezon sonu bitecek olan sözleşmesi ile ilgili konuşan Murat KAYALI, şuanda tam olarak hazır olduğunu ve hocasının şans vermesi durumunda çıkıp elinden gelenin en iyisini yapacağını ifade etti. Kendisinin Elazığspor sayesinde Murat KAYALI olduğunu ifade eden başarılı futbolcu, “Bana gel derlerse gelirim, git derlerse giderim” şeklinde konuştu.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
53 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
97 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
143 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
272 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
118 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
193 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
241 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
449 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR