Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
727 kez okundu
"Ben, Elazığspor sayesinde Murat KAYALI oldum"
Elazığspor’un başarılı ismi Murat KAYALI, takımın genel durumu ve Sivas Maçı sonrası yaşananlarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Yaşadığı sakatlık ve takımdaki geleceğine ilişkin açıklamalar da yapan KAYALI, “Ben Elazığspor sayesinde Murat KAYALI oldum, bana gel derlerse gelirim, git derlerse giderim” şeklinde konuştu.
13 Nisan 2017 16:23
 Elazığspor’da düzenlenen haftalık basın toplantısında kameralar karşısına geçen Murat KAYALI, takımın kümede kalma mücadelesi, Sivasspor Maçı sonrası yaşanlar, yaşadığı sakatlık ve sezon sonu bitecek olan mukavelesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Malatya Maçı’nın etkisinin halen takım üzerinde hissedildiğine dikkat çeken KAYALI, “Artık bu maçın unutulması lazım, bizim önümüzde 7 hafta var ve bence en önemli maçımız Mersin İdman Yurdu müsabakası olacak” şeklinde konuştu.
Sivasspor Maçı sonrasında yaşananlarla ilgili olarak ise eleştiri ve tepkileri doğal karşıladıklarını kaydeden Murat KAYALI, ama hiçbir Elazığspor taraftarına küfrü yakıştıramadığını aktardı.
Son olarak ise yaşadığı sakatlık ve sezon sonu bitecek olan sözleşmesi ile ilgili konuşan Murat KAYALI, şuanda tam olarak hazır olduğunu ve hocasının şans vermesi durumunda çıkıp elinden gelenin en iyisini yapacağını ifade etti. Kendisinin Elazığspor sayesinde Murat KAYALI olduğunu ifade eden başarılı futbolcu, “Bana gel derlerse gelirim, git derlerse giderim” şeklinde konuştu.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
GİRESUN-ELAZIĞ
26 kez görüntülendi
ELAZIĞ-BALIKESİR
114 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
200 kez görüntülendi
ELAZIĞ-A.GÜCÜ
500 kez görüntülendi
GİRESUN 0-0 ELAZIĞ
30 kez izlendi
ELAZIĞSPOR AÇIKLAMA
180 kez izlendi
ESİB VE ÇİMENTO
198 kez izlendi
ELAZIĞ 2-2 BALIKESİR
197 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR