Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
Yeni Stadyum, yeni hayal kırıklığı!..
Yeni Stadyum, yeni hayal kırıklığı!..
Elazığspor Kulüp Basın Sözcüsü Av. Cengiz GÜLAÇ, düzenlediği basın toplantısında önemli konulara açıklık getirdi. Elazığ’a söz verilen yeni stadyum konusunun tirajı komik bir hal aldığını kaydeden GÜLAÇ, Protokol Tribünü için yeni bir düzenlemeye gideceklerini söylerken, Bayram BEKTAŞ’ın maç sonu yaptığı hareketin ise kesinlikle taraftara yönelik olmadığını belirtti.
13 Nisan 2017 18:26
 Düzenlediği haftalık mutad basın toplantısında önemli konulara açıklık getiren Elazığspor Kulübü Basın Sözcüsü Av. Cengiz GÜLAÇ, daha önce Mart ayı içerisinde veya referandum öncesinde ilk kazmanın vurulacağı açıklanan yeni stadyum konusunun tirajı komik bir hal kazandığını belirtti.
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ’a yüklenen GÜLAÇ; “Eğer siz Recep Tayyip ERDOĞAN korkusuyla olmayan bir projeyi yalan söylerseniz, Recep Tayyip ERDOĞAN’ın sözünü yalanla yerde bırakırsanız, bunun hesabını siyasiler sorsun” şeklinde konuştu.
Elazığspor Kulübü Basın Sözcüsü Av. Cengiz GÜLAÇ, son zamanlarda Atatürk Stadyumu Protokol Tribünü’nde istenmeyen olaylar yaşandığını ve adeta yolgeçen hanına döndüğüne dikkat çekerek, Protokol Tribünü’nü için gerekli düzenlemeyi yapacaklarını belirtti.
Son olarak ise Sivasspor Maçı’nda Bayram BEKTAŞ’ın gol sevinci esnasında yaptığı hareket ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Elazığspor Kulübü Basın Sözcüsü Av. Cengiz GÜLAÇ, Bayram BEKTAŞ’ın kesinlikle taraftarlara herhangi bir hareket yapmadığını söyledi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-BALIKESİR
550 kez görüntülendi
ALTINORDU-ELAZIĞ
563 kez görüntülendi
ELAZIĞ-G.ANTEP
897 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
756 kez görüntülendi
KARAKOÇAN
336 kez izlendi
WINDY HILL'DE RAMAZAN
554 kez izlendi
İBRAHİM TAŞEL
568 kez izlendi
M.ANALİZ BU HAFTA
882 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR