Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
1321 kez okundu
Yeni Stadyum, yeni hayal kırıklığı!..
Yeni Stadyum, yeni hayal kırıklığı!..
Elazığspor Kulüp Basın Sözcüsü Av. Cengiz GÜLAÇ, düzenlediği basın toplantısında önemli konulara açıklık getirdi. Elazığ’a söz verilen yeni stadyum konusunun tirajı komik bir hal aldığını kaydeden GÜLAÇ, Protokol Tribünü için yeni bir düzenlemeye gideceklerini söylerken, Bayram BEKTAŞ’ın maç sonu yaptığı hareketin ise kesinlikle taraftara yönelik olmadığını belirtti.
13 Nisan 2017 18:26
 Düzenlediği haftalık mutad basın toplantısında önemli konulara açıklık getiren Elazığspor Kulübü Basın Sözcüsü Av. Cengiz GÜLAÇ, daha önce Mart ayı içerisinde veya referandum öncesinde ilk kazmanın vurulacağı açıklanan yeni stadyum konusunun tirajı komik bir hal kazandığını belirtti.
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ’a yüklenen GÜLAÇ; “Eğer siz Recep Tayyip ERDOĞAN korkusuyla olmayan bir projeyi yalan söylerseniz, Recep Tayyip ERDOĞAN’ın sözünü yalanla yerde bırakırsanız, bunun hesabını siyasiler sorsun” şeklinde konuştu.
Elazığspor Kulübü Basın Sözcüsü Av. Cengiz GÜLAÇ, son zamanlarda Atatürk Stadyumu Protokol Tribünü’nde istenmeyen olaylar yaşandığını ve adeta yolgeçen hanına döndüğüne dikkat çekerek, Protokol Tribünü’nü için gerekli düzenlemeyi yapacaklarını belirtti.
Son olarak ise Sivasspor Maçı’nda Bayram BEKTAŞ’ın gol sevinci esnasında yaptığı hareket ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Elazığspor Kulübü Basın Sözcüsü Av. Cengiz GÜLAÇ, Bayram BEKTAŞ’ın kesinlikle taraftarlara herhangi bir hareket yapmadığını söyledi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
53 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
97 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
143 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
272 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
118 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
193 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
241 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
449 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR