Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
Başkan Yanılmaz’dan teşekkür
Başkan Yanılmaz’dan teşekkür
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yüzde 72 oranında evet oyuyla referanduma destek sağlayan Elazığ halkına teşekkür etti.
17 Nisan 2017 18:44

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yüzde 72 oranında evet oyuyla referanduma destek sağlayan Elazığ halkına teşekkür etti.

Başkan Yanılmaz açıklamasında şunları kaydetti: “16 Nisan referandumunda aziz milletimiz, vatanına, bayrağına ve geleceğine bir kez daha sahip çıkmıştır. Türkiye’nin verdiği tarihi karara, vatanın bölünmez bütünlüğünün ve milli iradenin yıkılmaz kalesi olan Elazığımız da net bir şekilde katkı sağlamıştır.

16 Nisan’da, 1071 Malazgirt, 1453 İstanbul, 1915 Çanakkale ve 15 Temmuz ruhu yeniden hayat bulmuştur. “Hâkimiyet Kayıtsız Şartsız Milletindir” kararına atılan bir imza niteliğindeki bu tarihi ve kutlu karar, bütün dünya mazlumlarına umut olurken, Türkiye üzerinden hesap yapanları, halkın iradesini yok sayanları ise bir kez daha karanlığa gömmüştür. Bu nedenle bu vatanın sevdalıları olarak mutluyuz ve yarınlarımıza daha çok güveniyoruz.

“BU ZAFER 80 MİLYONUN ZAFERİDİR”

16 Nisan’da sandığa giderek, ‘evet’ diyen de, ‘hayır’ diyen de kazanmıştır. Bu kutlu zafer, 80 milyonun zaferidir. Bugün birlik ve beraberlik içinde yarınlara daha büyük umutlarla bakma günüdür.

Bu zafere giden yolda geceli gündüzlü büyük bir emek harcayarak, durmaksızın çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Ve bu şehrin belediye başkanı olarak, hiçbir siyasi parti ayrımı yapmaksızın, bu referandumu ülke meselesi kabul ederek, vatanına, milletine, bayrağına sahip çıkan tüm hemşehrilerime can-ı gönülden teşekkür ediyorum.” 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-SAMSUN
88 kez görüntülendi
MERSİN-ELAZIĞ
99 kez görüntülendi
ELAZIĞ-SİVAS
191 kez görüntülendi
MALATYA-ELAZIĞ
389 kez görüntülendi
M.ANALİZ BU HAFTA
23 kez izlendi
TELEFİNAL SAMSUN
21 kez izlendi
M.ANALİZ 21 NİSAN
132 kez izlendi
RATEM
110 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR