Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
842 kez okundu
Elazığspor'dan minibüs tepkisi!..
Elazığspor'dan minibüs tepkisi!..
Elazığspor Kulübü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kulübe kaynak sağlamak amacıyla satışı yapılan minibüs hatlarının iptal edildiği ve somut manada destek gelmemesi halinde kulübün kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kalacağı belirtildi.
21 Nisan 2017 19:12
 Elazığ Belediyesi tarafından satışa çıkarılan 200 adet minibüs hattını ihale yoluyla alarak kulübe maddi kaynak sağlamak amacıyla üçüncü şahıslara satan Elazığpsor Kulübü, mahkemeden gelen kararla adeta şoke oldu.
Elazığ Şoförler Esnaf Odası Başkanlığı, Abdullahpaşa Min. Mot. Taş. Koop. ve Elazığ Şehiriçi 5.Nolu Mot. Taşıyıcılar Kooperatifi, yürütmenin durdurulması ve iptaline yönelik dava açarak yürütmenin durdurulmasına neden oldu.
Bu durumda 20 adet minibüs hattını üçüncü şahıslara satarak elde edilen geliri, gerek FİFA’daki dosyaları gerekse de teknik heyet ve futbolcu alacakları için kullanan Elazığspor, iptal kararı sonrasında oldukça sıkıntılı bir duruma düştü.
Konuyla ilgili Elazığspor Kulübü’nden yapılan yazılı açıklamada, kulübün kapanmasını amaçlayan bazı çevreler tarafından yapılan engellemeler sonucunda, Elazığspor’un söz konusu bu gelirlerden mahrum bırakıldığı kaydedildi.
Elazığ Şoförler Esnaf Odası Başkanlığı, Abdullahpaşa Min. Mot. Taş. Koop. ve Elazığ Şehiriçi 5.Nolu Mot. Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından açılan itiraz davası neticesinde mahkemenin yürütmeyi durdurma kararı vermesi üzerine Elazığspor Kulübü’nün, adeta eli-kolu bağlandı.
Elazığspor’dan yapılan açıklamada, “Kulüp menfaatleri doğrultusunda şeffaflık ilkesi gözetilerek şirketimiz tarafından bu hatların üçüncü kişilere satışı yapılmış ve hat bedelleri bu kişilerden tahsil edilmiştir. Tahsil edilen bu bedeller ise kuruşu kuruşuna kulübün puan silme, ligden düşürme ve transfer yasağı gibi cezai müeyyideleri olan ve çok kısa süre içerisinde ödenmesi gereken borçları için kullanılmıştır” ifadelerine yer verilirken,” Elazığ Belediyesinin tüzel ve yöneticilerimizin şahsi gayretleri ile ciddi borç yükü altındaki kulübümüzün borçlarını kısmen ödedik ve kısmen yapılandırdık. Ancak şehrimizin marka değeri olan en yüksek varlığını ayakta tutmaya ve bu borç yükünün tamamen ortadan kaldırılmaya yönelik çalışmalarımızı ve gayretlerimizi devam ettirmekle birlikte imkânlarımızı büyük ölçüde tükettiğimizi belirtmek isteriz” denildi.
Yapılan yazılı açıklamada, kulübün geleceğini kurtarmak adına yapılan çalışmalara engel olmak isteyenler kamuoyu vicdanına havale edilirken, “Somut manada destek gelmemesi halinde kulübümüzün kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kalacağını siz değerli kamuoyuyla paylaşmak istiyoruz” ifadelerine yer verildi.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
59 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
99 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
150 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
287 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
135 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
199 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
252 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
465 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR