Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
722 kez okundu
Hakan KARATEPE’nin hayali ELAZIĞSPOR!..
Hakan KARATEPE’nin hayali ELAZIĞSPOR!..
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Karşıyaka’da Teknik Sorumlu Atilla GÜNEŞ’in 1. Yardımcısı olan hemşehrimiz Hakan KARATEPE, hedefleri doğrultusunda ilerleyen süreçte Elazığspor’da da görev yapmak istediğini belirtti.
18 Mayıs 2017 19:16
1979 İzmir doğumlu olmasına rağmen aslen Elazığlı olan Antrenör Hakan KARATEPE, televizyonumuz Kanal 23’e özel açıklamalarda bulundu.
Sezonu Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Karşıyaka’da Teknik Sorumlu Atilla GÜNEŞ’in 1. Yardımcısı olarak tamamlayan antrenör Hakan KARATEPE, görev verilmesi durumunda ilerleyen süreçte Elazığspor’da da çalışmak istediğini belirtti.
Aslen Elazığ Ağınlı olduğunu dile getiren genç teknik adamın antrenörlük kariyerinde; Karacabey Birlikspor, Sancaktepe Belediyespor, Ayvalıkgücü Belediyespor, 1920 Maraşspor ve Karşıyaka gibi ekipler bulunuyor.
Elazığspor’da görev yapmanın hedeflerinin ilk sırasında yer aldığını ve Elazığspor’u yakından takip ettiğini kaydeden Hakan KARATEPE, fırsat verilmesi durumunda memleketinde seve seve görev alabileceğini söyledi.
Şu an itibariyle A Lisans’a sahip olduğunu ifade eden genç teknik adam, Ocak Ayı’nda Pro-Lisans eğitimi alacağını da kaydederek genç yaşta Pro-Lisans sahibi olmanın kendisi için büyük avantaj olacağını söyledi.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
İSTANBUL-ELAZIĞ
288 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ERZURUM
296 kez görüntülendi
ADANA-ELAZIĞ
472 kez görüntülendi
A. DEMİR-ELAZIĞ
477 kez görüntülendi
M.ANALİZ SALIBABA
152 kez izlendi
TELEFİNAL
90 kez izlendi
M.ANALİZ ANIT
323 kez izlendi
TELEFİNAL
229 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR