Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
1303 kez okundu
Misland'da yeni bir yaşam projesi
Misland'da yeni bir yaşam projesi
Elazığ’ın prestijli yerlerinden biri olan Misland’da yeni bir proje hayata geçirilecek.
19 Mayıs 2017 16:54
Elazığ’ın prestijli yerlerinden biri olan Misland’da yeni bir proje hayata geçirilecek. 
Misland Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Demirbağ, Misland’da360 dairenin yer alacağı rezidans yapılacağını duyurdu.
Demirbağ, yaptığı açıklamada, “Misland’ın Vartaş’a satışı 2016 yılında iptal olmuştu. Biz de Misland’ı yeni belediye imarına göre nasıl canlandırabiliriz diye 2017 yılında çalışmalarımıza yeniden başladık. Şehrimizdeki nitelikli konut açığını da dikkate alarak rezidans kavramının ruhuna en uygun ve içerisinde alışveriş merkezi de olan Misland arsamızda 360 bağımsız bölümden oluşacak çeşitli sosyal donatılara da sahip bir proje üzerinde yoğunlaştık. Yeni imar planına göre projeyle ilgili mimari çalışmaları ve 3 boyutlu görsel animasyon çalışmalarını mayıs ayı itibariyle tamamladık. Birçok projeyi inceleyerek farklı özelliklerinin hepsini bir araya topladık. Ortaya çok kapsamlı çok güzel uzun yıllar güncelliğini koruyacak ve emsali yapılamayacak bir proje çıktı. Hem arsamızın 130 metre şehirden yüksekte olması, 360 derece her yanının açık olması hem de projede 360 bağımsız bölüm oluşmasından dolayı da projemize Misland 360 Rezidans ismini verdik” dedi.    
 
ELAZIĞ’IN EN KAPSAMLI SİTESİ OLACAK
Misland360 Rezidans projesini çizdirirken birçok mimar, mühendis ve müteahhitle istişare içinde olduklarını belirten Demirbağ, “Bu proje gerek arsa büyüklüğü, gerek içerisindeki bir çok farklı sosyal donatıları, yeşil alanları, geniş otoparkı ve en önemlisi de konumu itibariyle de ilimizin gelişen bölgesinde olması sebebiyle Elazığ’da önümüzdeki 20 seneye hitap edebilecek ve rakibi zor bulunacak bir proje olacağına inanıyoruz. Arsada zatenmevcut bir alışveriş merkezi var. Çevrede oluşturacağımız yeni ticari alanlarla da kreş, etüt merkezi, taziye evi, aile hekimliği, eczane, manav, şarküteri, kuyumcu, kafe ve restaurantlar gibi bir ailenin ihtiyaç duyabileceği her şeyi barındıracak cadde dükkanlarına da sahip bir proje oldu. Hatta uzun süreli konuklarını ağırlamak isteyenler için 1+1 suit otel şeklinde bir otel projelendirdik. Konutlara yürüme mesafesinde planladığımız bu yeni alanlar ve ofisler burada yaşayan insanların hayatlarını kolaylaştıracak. Sevdikleriyle, aileleriyle daha fazla zaman geçirebilecekler” diye konuştu.
 
BÜYÜK YATIRIMCILARLA GÖRÜŞMELERİMİZ SÜRÜYOR
Sosyal Medya’da yayınlanan Misland 360 Rezidans projesinin 3D animasyonuna yoğun bir ilgi ve paylaşım olduğunu söyleyen Demirbağ, şöyle devam etti; “Sosyal medya hesaplarımızda bir çok hemşehrimiz yeniprojeyi çok beğendi. Misland’ın yeniden cıvıl cıvıl olmasına çok sevindikleri şeklinde birçok yorum ve mesaj aldık. Yüzlerce paylaşım yapıldı. Bu bizi sevindiriyor. Çünkü Misland’ı hemşehrilerimiz Elazığ’da bir marka yaptı ve hala bu marka değerini koruyor. Misland’ın mevcut değeri 55 Milyon TL ve şirketin hiç borcu yok. Misland 360 rezidans projesi ile bu marka değerini daha da artırmak istiyoruz. Projeyle ilgili Elazığ ve Elazığ dışından vizyoner ve güçlü müteahhitlerle ve yatırımcılarla görüşmelerimiz sürüyor. Bazılarıyla belli bir noktaya ulaştık. Ama büyük ve prestijli bir proje. Zaman alan detaylar ve hesaplar oluyor. Bizim gönlümüz her zaman şehrimize ve şehrimizin insanına katkı sağlamaktan yana. Yani Elazığlı güçlü, vizyoner bir müteahhit veya yatırımcıyla anlaşırsak bu bizi daha mutlu eder. Ancak il dışından çok güçlü yatırımcılarla da görüşüyoruz. El sıkıştığımız bir yatırımcı olduğunda ise kamuoyuna gerekli bilgilendirmeyi yapacak ve projeyi hayata geçireceğiz inşallah.”  
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GAZİŞEHİR
147 kez görüntülendi
SAMSUN-ELAZIĞ
117 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ÜMRANİYE
194 kez görüntülendi
Ç. RİZE-ELAZIĞ
304 kez görüntülendi
DUYURU
70 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
100 kez izlendi
M.ANALİZ FİNAL
172 kez izlendi
Ç.RİZE 1-1 ELAZIĞ
397 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR