Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
1355 kez okundu
Elazığspor'da TRAORE depremi!..
Elazığspor'da TRAORE depremi!..
Elazığspor’da TRAORE depremi yaşanıyor. Ulusal haber sitelerinde TRAORE’nin sözleşmesini feshettiği yönünde haberler çıkması üzerine değerlendirmelerde bulunan Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat KARATAŞ, TRAORE’nin sözleşmeli futbolcuları olduğunu kaydederek, Malili futbolcunun ödemelerini gününde yaptıklarını söyledi.
23 Mayıs 2017 20:39
 Elazığspor’da kadronun en önemli isimlerinin başında gelen Malili futbolcu Hamidou TRAORE’nin sözleşmesini feshettiğine dair ulusal basında çıkan haberler üzerine Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat KARATAŞ önemli açıklamalarda bulundu.
Başkan KARATAŞ, TRAORE’nin sözleşmeleri futbolcuları olduğunu ve kontratın 2019 yılına kadar devam ettiğini aktarırken, TRAORE’ye ödemelerin gününde yapıldığını ve böyle bir şeyin mümkün olamayacağını açıkladı.
Gör: Sedat KARATAŞ Traore
Öte yandan Elazığspor Kulübü resmi internet sitesinden de akşam saatlerinde TRAORE ile ilgili bir açıklama yapılırken, açıklamada şu ifadelere yer verildi.
“Bazı sosyal medya adreslerinde kulübümüzün sözleşmeli futbolcusu Hamidou TRAORE'nin sözleşmesini feshettiği yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.
Futbolcumuz Hamidou TRAORE'nin 31 Mayıs 2019 yılına kadar kulübümüzle sözleşmesi bulunmaktadır.
Hamidou TRAORE haksız fesih yapması durumunda bir çok cezai yaptırımla karşı karşıya kalacağı gibi kulübümüze tazminat hakkı doğacaktır”.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
59 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
99 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
150 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
287 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
135 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
199 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
252 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
465 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR