Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
Yönetim karar aşamasında!..
Yönetim karar aşamasında!..
Transfer yasağı cezası ile karşı karşıya kalan ve mali anlamda da oldukça sıkıntılı bir sürece giren Elazığspor’da, Yönetim Kurulu göreve devam edip etmeyeceğini Salı günü düzenlenecek olan basın toplantısında kamuoyuna açıklayacak.
12 Haziran 2017 18:32
 Elazığspor’da çalkantılı günler devam ediyor…
Transfer yasağı cezası ile karşı karşıya kalan ve mali anlamda da oldukça sıkıntılı bir sürece giren Bordo-Beyazlı ekibimizde, yönetim kurulu karar aşamasında.
Tarihinin en ağır borç yükünün altına giren ve tabiri caizse tam bir enkaz devralan Sedat KARATAŞ başkanlığındaki yönetim kurulu, borçların büyük bölümünü ödemesine rağmen, kaynak bulmakta yaşanan siyasi sıkıntılar sebebiyle oldukça yıprandı.
Başkan Sedat KARATAŞ ve yönetim kurulunun, bu süreçte kamuoyunda üretilen dedikodulara cevap vermek üzere Salı günü basın toplantısı düzenleyeceği öğrenilirken, yapılacak olan bu toplantıda yönetim kurulunun 21 Haziran’da yapılacak olan olağanüstü kongrede aday olup olmayacağının da açıklanacağı bildirildi.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-BALIKESİR
956 kez görüntülendi
ALTINORDU-ELAZIĞ
821 kez görüntülendi
ELAZIĞ-G.ANTEP
1280 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
1156 kez görüntülendi
İBRAHİM TAŞEL
158 kez izlendi
SON DURUM
424 kez izlendi
SON KONGRE
331 kez izlendi
EĞİTİM VE YAŞAM
484 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR