Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
471 kez okundu
Vali Zorluoğlu korucularla bir araya geldi
Vali Zorluoğlu korucularla bir araya geldi
Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu korucularla bir araya geldi.
13 Haziran 2017 12:29

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu korucularla bir araya geldi. 
Vali Murat Zorluoğlu, il merkezi ve ilçelerde görev yapan korucularla bir araya geldi. Özel bir otelde düzenlenen programda Vali Zorluoğlu korucu ve aileleriyle tek tek ilgilenerek sohbet etti.
Elazığ’da 3. Ramazan ayını geçirdiğini belirten Vali Murat Zorluoğlu, “Geçen yıl ve ondan önceki yıl da olduğu gibi bu yılda da ramazan ayı bir başka geçiyor. Anadolu’nun birçok yerinde ramazan, ramazan gibi geçiyor. Elazığ da bu yerlerden birisi. Bugün ramazan ayının yarısını geçtik. Şuana kadar Elazığ’da ramazan, gayet huzur içerisinde ve arzu ettiğimiz şekilde geçiyor. Vatandaşlarımız ramazanı doya doya yaşıyorlar” dedi.
Harput’a yeni bir diyanet külliyesi yapacaklarını ifade eden Vali Zorluoğlu, “Geçtiğimiz hafta Diyanet İşleri Başkanlığımızdan bir heyet ilimize gelerek hazırladığımız proje üzerinde son görüşmeleri yaptık. Ufak tefek bazı değişiklikler önerdiler. Şimdi onu çalışıyoruz. Ramazan bayramından sonra Ankara’ da Diyanet İşleri Başkanımız ile bir araya gelerek projeyi nihayetlendireceğiz. Diyanet işleri Başkanlığımızın bu seneki programına aldırarak mevcut diyanet merkezini yıkıp yerine daha güzel, yöresel mimari taşıyan bir yeni proje ile Harput’ta yepyeni bir külliye gerçekleştireceğiz. Bu benim geldiğimden bu yana hayalim olan bir işti. Başbakan Yardımcımız bu projeyi sahiplendi ve bu sene içerisinde ihalesi yapılacak. İnşallah Harput’umuza yeni bir büyüleyici mekan kazandıracağız” diye konuştu. 
Programa Vali Zorluoğlu'nun yanı sıra, 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Yılmaz Uyar, Vali Yardımcısı Mustafa Gül, İl Jandarma Komutanı Albay Özay Eryürek, İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, kurum müdürleri ve korucular katıldı.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
59 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
99 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
150 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
287 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
135 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
199 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
252 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
465 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR