Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
579 kez okundu
Baba katiline 18 yıl 4 ay hapis
Baba katiline 18 yıl 4 ay hapis
Elazığ'da babasını öldüren zanlıya mahkeme heyeti 18 yıl 4 ay hapis cezası verdi.
13 Haziran 2017 14:22

 Elazığ'da babasını öldüren zanlıya mahkeme heyeti 18 yıl 4 ay hapis cezası verdi.
Olay, 7 Aralık 2016 tarihinde Elazığ’ın Alacakaya ilçesi Gürbucak köyünde meydana gelmişti. İstanbul'dan gelen Ömür Bayrak, tartıştığı babası Yusuf Bayrak'ı (52) tüfek ile vurarak öldürmüştü. Baba cinayeti ile ilgili Elazığ 1.Ağır Ceza Mahkemesinde açılan davanın karar duruşması görüldü. Duruşmaya cinayet zanlısı Ömür Bayrak ile yakınları ve avukatı katıldı.
Kendisinin 16 yaşından itibaren şehir dışında çalıştığını aktaran cinayet zanlısı Bayrak, "Olaydan 5 hafta önce eve gelmiştim. Babamla önceden beri aramız yoktu. Dışarıda çalıştığım için benden para isterdi, bende gönderirdim ancak gönderdiğim parayı beğenmezdi. Bu yüzden uzun zamandır aramız iyi değildi. Olay günü Elazığ'a ehliyet almak için gittim. Döndüğümde babamın elini öpmek istedim, elini vermedi. Akşam beni tekrar evde görünce küfür etti. Bende bunları kaldıramadım, yan odada asılı olan tüfeği alarak iki el ateş ettim. Korkutmak amacıyla yaptım ancak tüfek elimde patladı. Öldürmek amacım yoktu, olaydan sonra kaçarken de yakalandım" diye konuştu.
Şahitlerin dinlenmesinin ardından mahkeme heyeti, savcıdan esasa ilişkin mütalaasını istedi. Savcı, sanığın kasten adam öldürme suçundan cezalandırılmasını talep etti. 
Sanık avukatının savunmasının ardından son sözü sorulan zanlı, babasının her ne kadar kendisine vurup kızmış olsa da öldürmek istemediğini çok pişman olduğunu söyledi.
Duruşmanın bittiğini belirten mahkeme heyeti, cinayet zanlısı Bayrak'a, babasını öldürmek suçundan 18 yıl 4 ay hapis cezası verdiğini açıkladı.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
59 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
99 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
150 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
287 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
135 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
199 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
252 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
465 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR