Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
718 kez okundu
Perşembe’ye parasının ödenmesi gerekiyor
Perşembe’ye parasının ödenmesi gerekiyor
Alacakları nedeniyle avukatları aracılığıyla Elazığspor’a ihtar çeken Adlin CAJIC, Perşembe gününe kadar ödeme yapılmaması durumunda serbest kalacak.
13 Haziran 2017 18:40
 Ara Transfer Dönemi’nde Çek Cumhuriyeti’nin Dukla Prag takımından transfer dilen Elazığspor’un Boşnak futbolcusu Adlin CAJIC, Perşembe gününe kadar ödeme yapılmaması durumunda serbest kalacak.
Elazığspor’da başarılı bir sezon geçiren ve forma giydiği 16 karşılaşmada 5 gole imza atan Bosnalı futbolcu, hatırlanacağı üzere sezonun sona ermesinin ardından, alacaklarının ödenmemesi sebebiyle avukatları aracılığıyla Elazığspor’a ihtar çekmişti.
Bu gelişme üzerine Aldin CAJIC ile temasa geçen Elazığspor yetkilileri, CAJIC’ten zaman istemiş ve olumlu yanıt alarak beklemeye geçmişlerdi.
Alınan bilgilere göre Elazığspor’un CAJIC’in alacaklarını Perşembe gününe kadar ödemesi gerektiği aksi halde ise futbolcunun FIFA’ya başvurup serbest kalma hakkını elde edeceği öğrenildi.
Aldin CAJIC’in Elazığspor ile 1 yıl daha kontratı bulunurken, Bordo-Beyazlı ekibimizde Perşembe gününe kadar ödeme yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu oldu.


BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-BALIKESİR
77 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
179 kez görüntülendi
ELAZIĞ-A.GÜCÜ
449 kez görüntülendi
ESKİŞEHİR-ELAZIĞ
382 kez görüntülendi
ELAZIĞSPOR AÇIKLAMA
149 kez izlendi
ESİB VE ÇİMENTO
150 kez izlendi
ELAZIĞ 2-2 BALIKESİR
175 kez izlendi
HAZAR'DAN S.O.S!
575 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR