Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
Perşembe’ye parasının ödenmesi gerekiyor
Perşembe’ye parasının ödenmesi gerekiyor
Alacakları nedeniyle avukatları aracılığıyla Elazığspor’a ihtar çeken Adlin CAJIC, Perşembe gününe kadar ödeme yapılmaması durumunda serbest kalacak.
13 Haziran 2017 18:40
 Ara Transfer Dönemi’nde Çek Cumhuriyeti’nin Dukla Prag takımından transfer dilen Elazığspor’un Boşnak futbolcusu Adlin CAJIC, Perşembe gününe kadar ödeme yapılmaması durumunda serbest kalacak.
Elazığspor’da başarılı bir sezon geçiren ve forma giydiği 16 karşılaşmada 5 gole imza atan Bosnalı futbolcu, hatırlanacağı üzere sezonun sona ermesinin ardından, alacaklarının ödenmemesi sebebiyle avukatları aracılığıyla Elazığspor’a ihtar çekmişti.
Bu gelişme üzerine Aldin CAJIC ile temasa geçen Elazığspor yetkilileri, CAJIC’ten zaman istemiş ve olumlu yanıt alarak beklemeye geçmişlerdi.
Alınan bilgilere göre Elazığspor’un CAJIC’in alacaklarını Perşembe gününe kadar ödemesi gerektiği aksi halde ise futbolcunun FIFA’ya başvurup serbest kalma hakkını elde edeceği öğrenildi.
Aldin CAJIC’in Elazığspor ile 1 yıl daha kontratı bulunurken, Bordo-Beyazlı ekibimizde Perşembe gününe kadar ödeme yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu oldu.


BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-BALIKESİR
544 kez görüntülendi
ALTINORDU-ELAZIĞ
560 kez görüntülendi
ELAZIĞ-G.ANTEP
890 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
750 kez görüntülendi
KARAKOÇAN
328 kez izlendi
WINDY HILL'DE RAMAZAN
542 kez izlendi
İBRAHİM TAŞEL
560 kez izlendi
M.ANALİZ BU HAFTA
875 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR