Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
1108 kez okundu
Perşembe’ye parasının ödenmesi gerekiyor
Perşembe’ye parasının ödenmesi gerekiyor
Alacakları nedeniyle avukatları aracılığıyla Elazığspor’a ihtar çeken Adlin CAJIC, Perşembe gününe kadar ödeme yapılmaması durumunda serbest kalacak.
13 Haziran 2017 18:40
 Ara Transfer Dönemi’nde Çek Cumhuriyeti’nin Dukla Prag takımından transfer dilen Elazığspor’un Boşnak futbolcusu Adlin CAJIC, Perşembe gününe kadar ödeme yapılmaması durumunda serbest kalacak.
Elazığspor’da başarılı bir sezon geçiren ve forma giydiği 16 karşılaşmada 5 gole imza atan Bosnalı futbolcu, hatırlanacağı üzere sezonun sona ermesinin ardından, alacaklarının ödenmemesi sebebiyle avukatları aracılığıyla Elazığspor’a ihtar çekmişti.
Bu gelişme üzerine Aldin CAJIC ile temasa geçen Elazığspor yetkilileri, CAJIC’ten zaman istemiş ve olumlu yanıt alarak beklemeye geçmişlerdi.
Alınan bilgilere göre Elazığspor’un CAJIC’in alacaklarını Perşembe gününe kadar ödemesi gerektiği aksi halde ise futbolcunun FIFA’ya başvurup serbest kalma hakkını elde edeceği öğrenildi.
Aldin CAJIC’in Elazığspor ile 1 yıl daha kontratı bulunurken, Bordo-Beyazlı ekibimizde Perşembe gününe kadar ödeme yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu oldu.


BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
59 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
99 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
150 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
287 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
135 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
199 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
252 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
465 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR