Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
650 kez okundu
MHP'den Başkan KARATAŞ'a destek!..
MHP'den Başkan KARATAŞ'a destek!..
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Oğuzhan DEMİR, Elazığspor’da yaşanan gelişmeleri üzüntüyle takip ettiklerini açıklayarak, bir an evvel Sedat KARATAŞ ve ekibine takviye yapılarak tekrardan göreve getirilmesi ve Elazığspor’a sahip çıkılması gerektiğini belirtti.
16 Haziran 2017 17:42
 Elazığspor’da son günlerde yaşanan gelişmeler sıcaklığını korurken, konu artık siyasilerin de gündemine geldi.
Yazılı bir açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Oğuzhan DEMİR, yaşanan gelişmeleri üzüntüyle takip ettiklerini kaydederek istifa eden Başkan Sedat KARATAŞ’a destek verdi.
Açıklamasına, Elazığlıların ortak değeri olan Elazığspor’un, tarihinin en sıkıntılı günlerini yaşadığını kaydeden MHP İl Başkanı Oğuzhan DEMİR, “Kapatılma dedikoduları, küme düşürülme söylentileri, maddi imkansızlıklar ve iktidar partisi yetkilileri tarafından sahipsiz bırakılması, Kulüp Başkanının istifa etmiş olması, Elazığspor sevdalısı bizleri yani Elazığlı hemşehrilerimizi büyük bir üzüntüye düşürmüştür” dedi.
Yarım asırlık bir çınar olan Elazığspor’un bunca yıllık emeklerin, uğraşların, fedakarlıkların AKP’li milletvekilleri ve yöneticileri ile Belediye arasındaki senlik-benlik çekişmesine, gelecekteki siyasi ikbal kavgasına kurban edilmesinin anlaşılabilecek veya izah edilebilecek bir tarafı olmadığını aktaran Başkan DEMİR, “Elazığspor sevdasının, siyasilerin siyasi ikballerinin üzerinde olması gerekir. Kulüp Başkanı Sedat KARATAŞ Bey ve ekibi bu süreçte taşın altına ellerini değil gövdelerini koymuş, kapanmanın eşiğine gelmiş ve milyonlarca liralık borçla adeta batağa saplanmış olan Elazığspor’un ciddi miktarda borcunu azaltarak bugüne getirmiştir. Ortada böyle bir durum varken, Başkan Sedat KARATAŞ’ın nezdinde Elazığspor’a yapılan bu muamele, şehirde yaşayan her Elazığspor sevdalısı gibi bizim de vicdanımızı sızlatmıştır” şeklinde konuştu.
Basına ve STK’lara kapalı yapılan, İl Valisi, Belediye Başkanı, Milletvekilleri, Kulüp Başkanı ve AKP İl Başkanı’nın olduğu toplantıda “Kulübü kapatalım” şeklinde sözler sarf edildiğini ve bu sözlerin duyulmasının şehrimizde büyük bir infial uyandırdığına değinen MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan DEMİR, “Böyle bir sözün söylenmediği Valimiz tarafından açıklanmış olmasına rağmen kamuoyu ikna olmamış ve Elazığspor ile alakalı durum tam bir kaosa dönüşmüştür” dedi.
Beklentilerinin, kayıkçı kavgasına son verilmesi, Elazığspor’un düze çıkması için Vali, Belediye Başkanı, Milletvekilleri, Elazığlı işadamları, STK’lar ve parti ayrımı yapmaksızın tüm Elazığlıların kampanya düzenlemesi, Sedat KARATAŞ ve ekibine takviye yapılarak tekrardan göreve getirilmesi, “Elazığspor’a sahip çıkmadılar” ayıbının bu şehre reva görülmemesi için yapılması gerekenlerin ivedilikle hayata geçirilmesi olduğunun altını çizen Başkan DEMİR, “Sayın Valimizin öncülüğünde siyasi iktidar da imkanlarıyla, Elazığ Belediyesi gibi kulübümüze destek olmalı, Elazığspor Kulübümüz içerisinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulmalı ve hedef olarak süper Lig’e çıkmayı düşünmelidir” ifadelerini kullandı.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
59 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
99 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
150 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
287 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
135 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
199 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
252 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
465 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR