Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
490 kez okundu
Başkan KARATAŞ’tan taraftarlara uyarı
Başkan KARATAŞ’tan taraftarlara uyarı
Elazığspor’da görevinden istifa eden Başkan Sedat KARATAŞ, bu akşam gerçekleştirilecek olan destek yürüyüşü öncesi, taraftarlara bazı uyarılarda bulundu.
16 Haziran 2017 18:34
 Elazığspor’da bu akşam iftardan sonra düzenlenecek olan yürüyüş öncesi, görevinden istifa eden Başkan Sedat KARATAŞ taraftarlara bazı uyarılarda bulundu.
Elazığspor taraftar gruplarının ortaklaşa organize ettikleri yürüyüş için taraftarlardan dikkatli olmalarını isteyen Başkan KARATAŞ, sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı;
“Çok değerli Elazığlı hemşerilerim, sevgili Gakgoşlar; Gözbebeğimiz ve ortak sevdamız Elazığspor için bu akşam yapılacak gönül ve destek yürüyüşün amacının dışına çıkmaması, bu onurlu ve duyarlı davranışımızın art niyetli kişiler tarafından farklı yön ve amaçlar için kullanılmaması için Elazığlıya ve Gakgoşlara yakışır bir olgunlukta gerçekleşmesini istiyoruz. Bu amaçla yürüyüşümüzde hiç bir şekilde ve hiç bir şahıs ya da kuruma yönelik hakaret, küfür ya da hedef gösterici slogan atılmamasını, haklı yürüyüş ve Elazığspor sevdamıza gölge düşürecek tavır ve eylemlerden kaçınılmasını özellikle istirham ediyor saygılar sunuyorum”.
 
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-BALIKESİR
77 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
179 kez görüntülendi
ELAZIĞ-A.GÜCÜ
449 kez görüntülendi
ESKİŞEHİR-ELAZIĞ
382 kez görüntülendi
ELAZIĞSPOR AÇIKLAMA
149 kez izlendi
ESİB VE ÇİMENTO
150 kez izlendi
ELAZIĞ 2-2 BALIKESİR
175 kez izlendi
HAZAR'DAN S.O.S!
575 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR