Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
586 kez okundu
Taraftarlar, sokağa döküldü!..
Taraftarlar, sokağa döküldü!..
Elazığspor Taraftar Grupları’nın ortaklaşa organize ettikleri “Elazığspor’a destek yürüyüşü” büyük ses getirdi. Yüzlerce taraftarın gecede herkesin ortak isteği, “Elazığspor’a sahip çıkılması” oldu.
17 Haziran 2017 19:14
Sedat KARATAŞ Başkanlığındaki yönetim kurulunun geçtiğimiz hafta istifa etmesinin ardından ayaklanan Elazığsporlu taraftarlar, önceki gün Twitter’da gösterilen tepkinin ardından bu kez de “Elazığspor’a destek yürüyüşü” düzenlendiler.
Elazığspor Taraftar Grupları’nın ortaklaşa organize ettikleri yürüyüş Saat 21.00’de PTT Meydanı’nda başladı.
Yürüyüş öncesi yaşanan sürece tepki gösteren taraftarlar, “Sahipsiz Elazığ, Sedat Başkan Bizi Bırakma” gibi sloganlar attılar.
Her geçen dakika biraz daha artan kalabalık, daha sonra düzenli bir şekilde gazi caddesine giriş yaparken, bu sırada yakılan meşaleler ve atılan maytaplar kalabalığın coşkusunu daha da arttırdı.
Öğretmenevi’ne kadar slogan atarak yürüyen taraftarlar, “Elazığ burada, Vekiller nerede” şeklinde serzenişte bulundular.
Öğretmenevi önünde toplanan taraftarlar adına Narkoz Grubu Lideri Mücahit BİÇER konuşurken, yaşanan kaosun bir an evvel son bulmasını isteyen BİÇER, yetkililerin Elazığspor’a sahip çıkması gerektiğini vurguladı.
Öte yandan değerlendirmelerde bulunan bazı taraftarlar da yetkilileri göreve davet ederek, takıma sahip çıkmalarını istediler.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-GİRESUN
59 kez görüntülendi
BALIKESİR-ELAZIĞ
99 kez görüntülendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
150 kez görüntülendi
A.GÜCÜ-ELAZIĞ
287 kez görüntülendi
M.ANALİZ 23 ŞUBAT
135 kez izlendi
TELEFİNAL DENİZLİ
199 kez izlendi
ELAZIĞ-DENİZLİ
252 kez izlendi
M.ANALİZ K.YAKA
465 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR