Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
440 kez okundu
Taraftarlar, sokağa döküldü!..
Taraftarlar, sokağa döküldü!..
Elazığspor Taraftar Grupları’nın ortaklaşa organize ettikleri “Elazığspor’a destek yürüyüşü” büyük ses getirdi. Yüzlerce taraftarın gecede herkesin ortak isteği, “Elazığspor’a sahip çıkılması” oldu.
17 Haziran 2017 19:14
Sedat KARATAŞ Başkanlığındaki yönetim kurulunun geçtiğimiz hafta istifa etmesinin ardından ayaklanan Elazığsporlu taraftarlar, önceki gün Twitter’da gösterilen tepkinin ardından bu kez de “Elazığspor’a destek yürüyüşü” düzenlendiler.
Elazığspor Taraftar Grupları’nın ortaklaşa organize ettikleri yürüyüş Saat 21.00’de PTT Meydanı’nda başladı.
Yürüyüş öncesi yaşanan sürece tepki gösteren taraftarlar, “Sahipsiz Elazığ, Sedat Başkan Bizi Bırakma” gibi sloganlar attılar.
Her geçen dakika biraz daha artan kalabalık, daha sonra düzenli bir şekilde gazi caddesine giriş yaparken, bu sırada yakılan meşaleler ve atılan maytaplar kalabalığın coşkusunu daha da arttırdı.
Öğretmenevi’ne kadar slogan atarak yürüyen taraftarlar, “Elazığ burada, Vekiller nerede” şeklinde serzenişte bulundular.
Öğretmenevi önünde toplanan taraftarlar adına Narkoz Grubu Lideri Mücahit BİÇER konuşurken, yaşanan kaosun bir an evvel son bulmasını isteyen BİÇER, yetkililerin Elazığspor’a sahip çıkması gerektiğini vurguladı.
Öte yandan değerlendirmelerde bulunan bazı taraftarlar da yetkilileri göreve davet ederek, takıma sahip çıkmalarını istediler.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-BALIKESİR
77 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
179 kez görüntülendi
ELAZIĞ-A.GÜCÜ
449 kez görüntülendi
ESKİŞEHİR-ELAZIĞ
382 kez görüntülendi
ELAZIĞSPOR AÇIKLAMA
149 kez izlendi
ESİB VE ÇİMENTO
150 kez izlendi
ELAZIĞ 2-2 BALIKESİR
175 kez izlendi
HAZAR'DAN S.O.S!
575 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR