Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
923 kez okundu
Elazığspor’un baş belası!..
Elazığspor’un baş belası!..
Yönetim belirsizliği devam eden Elazığspor’un oldukça başını ağrıtan ve transfer yasağı cezası almasına sebep olan Pape Habip SOW’un son taksiti olan ödemenin 28 Haziran tarihine kadar yapılması gerekiyor.
18 Haziran 2017 17:49
 Elazığspor’da yönetim kurulunun istifa ederek görevini bırakmasının ardından belirsizlik devam ederken, bir yandan da kulübün işleyişi için oldukça önemli olan ödemeler konusu taraftarları oldukça tedirgin ediyor.
Geçtiğimiz günlerde alacakları ödenmediği için CAJIC’in serbest kalma hakkını elde etmesinin ardından gözler bu kez de Pape Habip SOW dosyasına çevrildi.
Elazığspor’un oldukça başını ağrıtan ve transfer yasağı cezası almasına sebep olan SOW’a, alacaklarının son taksiti olan ödemenin 28 Haziran tarihine kadar yapılması gerektiği öğrenildi.
Geçtiğimiz gün, bir diğer sorunlu dosya olan VITOLO’ya ödeme yapamayan ve menajerlerinden ek süre talep eden Elazığspor’da, yönetim belirsizliği ödeme planlarını da ciddi bir şekilde aksatıyor.
Alınan bilgilere göre, SOW’un son taksitinin 40 Bin Euro olduğu ve söz konusu bu rakamın ödenmemesi durumunda, oyuncuyla yapılan yapılandırmanın bozulacağı ve borcun en başa döneceği ayrıca daha önce ödenen 8 taksitte faizlerin yeniden hesaplanarak Elazığspor’a yeni bir borç olarak çıkacağı bildirildi.
Öte yandan bu yaptırımların yanı sıra Elazığspor’un FIFA tarafından yeni bir transfer yasağı ve küme düşürme gibi cezalarla karşı karşıya kalma ihtimali de hayli yüksek olacak.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-BALIKESİR
77 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
179 kez görüntülendi
ELAZIĞ-A.GÜCÜ
449 kez görüntülendi
ESKİŞEHİR-ELAZIĞ
382 kez görüntülendi
ELAZIĞSPOR AÇIKLAMA
149 kez izlendi
ESİB VE ÇİMENTO
150 kez izlendi
ELAZIĞ 2-2 BALIKESİR
175 kez izlendi
HAZAR'DAN S.O.S!
575 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR