Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
780 kez okundu
Elazığspor’da yaşanan belirsizlik devam ediyor
Elazığspor’da yaşanan belirsizlik devam ediyor
Elazığspor’da 21 Haziran’da yapılacak olan olağanüstü kongre öncesinde belirsizlik devam ediyor. Başkan Sedat KARATAŞ’ın istifası sonrası, yeni bir yönetim veya mevcut yönetimin devamı anlamında şehrinde önce gelenlerinden henüz bir açıklama gelmedi.
18 Haziran 2017 18:49
 Elazığspor’da belirsizlik devam ediyor…
Başkan Sedat KARATAŞ ve Yönetim Kurulu’nun geçtiğimiz hafta istifa kararı almalarının ardından gözler 21 Haziran’da gerçekleştirilecek olan olağanüstü kongreye çevrildi.
Kulübe kaynak aktarımı konusunda ilimiz milletvekilleri ile yaşanan görüş ayrılığı sonrasında yönetim kurulunun görevi bırakmasının üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen, şehrin önde gelenlerinin verdikleri birlik ve beraberlik mesajları dışında hiçbir ilerleme yok.
Bu süreçte kulüp işleyişinde meydana gelen aksaklıklar, ödenemeyen futbolcu alacakları ve serbest kalan oyuncular nedeniyle oldukça sıkıntılı günler geçiren Elazığspor’da, sezon hazırlıklarına kısa bir süre kalmasına rağmen henüz teknik heyetin belirlenmemesi, iç ve dış transfer sorunu da önemli bir handikap gibi görünüyor.
Tüm bu olumsuzlulara rağmen sadece birlik ve beraberlik mesajları vermekle yetinen gerek Vali, gerek Belediye Başkanı gerekse de ilimiz milletvekilleri, yeni bir yönetim veya mevcut yönetimin devamı konusunda hala bir araya gelemediler.
Oldukça kritik günler geçiren Bordo-Beyazı camiada, yaşanan bu ilgisizlik ise taraftarları adeta çileden çıkarırken, Elazığspor’a gönül veren taraftarlar bir an önce bu kaos ortamının sona ermesini istiyorlar.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
ELAZIĞ-BALIKESİR
77 kez görüntülendi
DENİZLİ-ELAZIĞ
179 kez görüntülendi
ELAZIĞ-A.GÜCÜ
449 kez görüntülendi
ESKİŞEHİR-ELAZIĞ
382 kez görüntülendi
ELAZIĞSPOR AÇIKLAMA
149 kez izlendi
ESİB VE ÇİMENTO
150 kez izlendi
ELAZIĞ 2-2 BALIKESİR
175 kez izlendi
HAZAR'DAN S.O.S!
575 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR