Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
Kanal 23 Uyduda!
Kanal 23 Canlı İzle
747 kez okundu
Gurmekent hizmete açıldı
Gurmekent hizmete açıldı
Elazığ’da mini kapalı çarşı konseptinde gıda mağazası açıldı.
19 Haziran 2017 17:26

Elazığ’da mini kapalı çarşı konseptinde gıda mağazası açıldı.

Elazığlı işadamı Numan Korucu’nun sahibi olduğu Gurmekent gıda mağazası, PTT binası bitişiğinde hizmete açıldı.

Gurnekent’te et ürünleri, yöresel ürünler, kuruyemiş, bitkisel ürünler, şekerleme, süt ve süt ürünlerinin satışı yapılıyor.

İşletme sahibi Numan Korucu, yaptığı açıklamada, “Yaklaşık 22 yıldır Elazığ’da baba mesleğimiz olan giyim işi ile uğraşıyorduk. Yaklaşık 1,5 aydır böyle bir işe karar verdik. Yerimiz PTT binasının hemen arkasında. Mini kapalı çarşı düzeninde bir iş yeri açtık. Bu konseptimizde kasap reyonumuz var. Lokum, şekerleme, kuruyemiş, şarküteri, hediyelik ürün, bitkisel ve yöresel ürünlerimiz var.  Mini kapalı çarşı konseptinde bir mağaza açtık. Elazığ halkına bize göstermiş olduğu destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz. Hedefimiz Elazığ’ın farklı bölgelerinden şubeler açmak. Daha büyük kitlelere hitap etmeyi amaçlıyoruz. Bu da zamanla olacak. Biz kaliteyi ön planda tuttuk. Bütün müşterilerimize şu garantiyi veriyoruz; ürünlerimizden memnun kalmadıkları zaman bizi arıyorlar. Aradıkları zaman biz gidip bozuk çıkan ürünleri iade alıp bütün masrafını kendilerine iade ediyoruz. Açılış dolayısıyla piyasadan çok çok aşağı fiyatlardan satış yapıyoruz. Özellikle kuruyemiş grubunda ve şarküteri grubunda düşük fiyattan satış yapıyoruz. Biz az karla çok ürün satmayı hedefliyoruz” dedi.

Açılışa katılan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise yaptığı konuşmada, mağazanın Elazığ’a hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Elazığ yöresel ürünler açısından Türkiye’nin en zengin illerinden biridir. Elazığ’ın orciğini başka bir yerde bulamazsınız. Pestilini başka bir yerde bulamazsınız. Badem, ceviz içini aynı değerde, aynı kalitede bulamazsanız. Baskil’de yetişen kayısının tadını başka bir yerde bulamazsınız. Dolayısıyla Elazığ Rabbimin nimetlerini bol miktarda vermiş olduğu bir şehir. Geriye tek bir şey kalıyor; Rabbimin vermiş olduğu bu nimetleri en iyi şekilde pazarlayabilmek, en iyi şekilde pazarlayıp dünyaya pazarlayabilmektir. İnanıyorum ki bu iş yeri de bunu en iyi şekilde yapacaktır. Hem ülkemize hem dünyaya Elazığ’ımızın yöresel ürünlerini en iyi şekilde pazarlayacaktır. Bol bereketli alışverişleri yüce Rabbim nasip etsin inşallah” dedi.

Konuşmaların ardından dualarla mağazanın açılışı gerçekleştirildi.

 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
İbrahim Taşel - HIRS DENİZİNDE BOĞULMAK
İbrahim Taşel
31 Aralık 2012
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ELAZIGELAZIG
İSTANBUL-ELAZIĞ
288 kez görüntülendi
ELAZIĞ-ERZURUM
296 kez görüntülendi
ADANA-ELAZIĞ
472 kez görüntülendi
A. DEMİR-ELAZIĞ
477 kez görüntülendi
M.ANALİZ SALIBABA
150 kez izlendi
TELEFİNAL
89 kez izlendi
M.ANALİZ ANIT
321 kez izlendi
TELEFİNAL
229 kez izlendi
Aidat Takip Sistemi + Hazır Dernek Sitesi + 1000 Adet SMS Sadece 229 TL
ÇOK OKUNANLAR